Zemits jest uznawany za lidera w branży zabiegów kosmetologicznych dzięki technologii HydroDiamond™

0
161

Zemits jest producentem zaawansowanych urządzeń do zabiegów kosmetologicznych, zachwyca klientów na całym świecie swoją autorską technologią HydroDiamond™. Ta innowacyjna technologia łączy najmocniejsze cechy hydrabrazji i mikrodermabrazji diamentowej, uzyskując przy tym najlepsze rezultaty oczyszczające twarz i poprawiające kondycję skóry.

Dlaczego HydroDiamond™ to wyjątkowa procedura?

HydroDiamond™ to oryginalne połączenie hydrabrazji i mikrodermabrazji diamentowej, stworzone z myślą o maksymalizacji rezultatów zabiegowych i zmniejszaniu kosztów materiałów eksploatacyjnych, tym samym zwiększając dochody kosmetologa.

Zasada działania HydroDiamond™
Klasyczne metody hydrabrazji mają swoje wady, mowa tu o wysokich kosztach zużycia hydropeelingów i ograniczonego czas kontaktu głowicy ze skórą. Technologia HydroDiamond™ zmienia zasady gry, aplikując serum bezpośrednio na skórę, za pomocą pędzelka wachlarzykowego. Pozwala to aktywnym składnikom działać dłużej i skuteczniej, głęboko penetrując i maksymalizując efekt.

Unikalne końcówki HydroDiamond™
Zemits podniósł standardy, wprowadzając innowacyjne końcówki z podwójnym osypem diamentowym. Zmniejszając moc zassaznia próżni, technologia pozwoliła na używanie tych końcówek nawet w najdelikatniejszych obszarach, zapewniając skuteczne usuwanie zrogowaciałej warstwy skórnej bez jej nadmiernego rozciągania. Różnica polega na tym, że przy zmniejszeniu mocy próżni, zwiększa się wpływ diamentowego osypu, zapewniając przy tym większą efektywność i bezpieczeństwo zabiegowe.

Zabieg łączy mechaniczne działanie diamentowego osypu z głębokim nawilżeniem i oczyszczaniem za pomocą specjalistycznego hydropeelingu. W rezultacie, skóra jest nie tylko oczyszczona, ale także intensywnie nawilżona i zregenerowana.

Korzyści dla kosmetologów
Jedną z głównych korzyści HydroDiamond™ dla kosmetologów jest oszczędność zabiegowa: na jedną procedurę potrzeba tylko 5 ml serum. To znacznie zmniejsza koszty materiałów eksploatacyjnych, pozwalając specjalistom zwiększać swoje dochody bez obniżania jakości usług.

Rezultaty oczyszczania skóry
HydroDiamond™ zapewnia widoczną poprawę stanu skóry już po pierwszym zabiegu. Klienci zauważają zmniejszenie widoczności  porów, poprawę elastyczności skóry, a także zmniejszenie objawów trądzikowych. Dodatkowo, dzięki działaniu hydropeelingów, skóra otrzymuje intensywnie nawilżona i odżywiona co czyni ją bardziej aksamitną, gładką i promienną.

Rezultaty i uznanie
Dzięki HydroDiamond™, Zemits otrzymał dwie prestiżowe nagrody w 2024 roku od Dermascope oraz LNE&Spa za „Najlepsze urządzenie do twarzy” oraz „Najlepszy urządzenie do Hydrodermabrazji”. Te nagrody odzwierciedlają wyjątkową skuteczność technologiczną oraz przewagę technologii HydroDiamond™ w świecie zabiegów kosmetologicznych.

Zemits kontynuuje robić wrażenie na swoich klientach i pozostaje liderem dzięki zaawansowanej technologii HydroDiamond™. Ta technologia staje się nowym standardem w świecie piękna i pielęgnacji skóry, zapewniając najlepsze rezultaty zabiegowe.

Urządzenia HydroDiamond™
Wybierz kombajn z technologią HydroDiamond™, który najlepiej pasuje do Twojego biznesu:
Zemits DermeLuxx Pro — kombajn 3-w-1: 
1) HydroDiamond™ + 2) Infuzja tlenowa + 3) Krioterapia.

Zemits Verstand HD — kombajn 8-w-1: 
1) HydroDiamond™ + 2) Infuzja tlenowa + 3) Krioterapia + 4) RF-lifting + 5) Peeling kawitacyjny + 6) Elektroporacja + 7) Elektroporacja Strefy Pod Oczami + 8) Terapia próżniowa.

Każde urządzenie ma wygodny interfejs, proste sterowanie i stylowy design, który będzie ozdobą każdego gabinetu kosmetycznego.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę zemits.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj