Strona główna Strefa DTP Dla Reklamodawców

Dla Reklamodawców

Reklama w prasie pobudza i zachęca odbiorców do działania, poprzez poinformowanie o istnieniu produktu na rynku, podjęcie decyzji, zmianę ich opinii, aż po dokonanie zakupu

Podstawową zaletą wykorzystania prasy branżowej jako medium reklamowego jest spójność otoczenia redakcyjnego oraz komunikatu promocyjnego z docelowym rynkiem odbiorców. Każde wydanie naszego dwumiesięcznika niesie za sobą podstawy naukowe wzbogacone prezentacją firm pozostających w zasięgu zainteresowania sekcji czy materiału aktualnie prezentowanego na łamach czasopisma. Dzięki temu nasi Czytelnicy mają okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami i jednocześnie odnaleźć informacje o producentach i dystrybutorach urządzeń i produktów.

Oferujemy powierzchnie reklamowe wewnątrz czasopisma oraz na okładkach, artykuły promocyjne, inserty do całego nakładu lub wybranej grupy odbiorców, banery reklamowe na stronie www czasopisma oraz Facebooku

Chcesz poznać ofertę dla Twojej firmy?
Zapraszamy do kontaktu

Wydawnictwo INDYGO – Redakcja Kosmetologii Estetycznej oraz Aesthetic Cosmetology and Medicine
tel./fax 71 796 41 59
e-mail: indygo@zahir.pl

Materiały do pobrania:
Pobierz  >> Pakiet wydawniczy 2024 << w pdf

W pliku znajdą Państwo następujące informacje:

  • cennik i parametry reklam i artykułów promocyjnych
  • cennik dostępnych działań PR
  • terminy wydań oraz terminy nadsyłania materiałów promocyjnych

Zawierając umowę na kilka wydań, otrzymają Państwo atrakcyjny rabat oraz liczne działania PR gratis opisane w pakiecie wydawniczym.
Wydawca i redaktor nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych ogłoszeń i reklam.

 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij