Strona główna Strefa DTP Dla Reklamodawców

Dla Reklamodawców

Reklama w prasie pobudza i zachęca odbiorców do działania, poprzez poinformowanie o istnieniu produktu na rynku, podjęcie decyzji, zmianę ich opinii, aż po dokonanie zakupu

Podstawową zaletą wykorzystania prasy branżowej jako medium reklamowego jest spójność otoczenia redakcyjnego oraz komunikatu promocyjnego z docelowym rynkiem odbiorców. Każde wydanie naszego dwumiesięcznika niesie za sobą podstawy naukowe wzbogacone prezentacją firm pozostających w zasięgu zainteresowania sekcji czy materiału aktualnie prezentowanego na łamach czasopisma. Dzięki temu nasi Czytelnicy mają okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami i jednocześnie odnaleźć informacje o producentach i dystrybutorach urządzeń i produktów.

Oferujemy powierzchnie reklamowe wewnątrz czasopisma oraz na okładkach, artykuły promocyjne, inserty do całego nakładu lub wybranej grupy odbiorców, banery reklamowe na stronie www czasopisma oraz Facebooku

Poproś o ofertę dla Twojej firmy

Wydawnictwo INDYGO – Redakcja Kosmetologii Estetycznej
tel./fax 71 796 41 59
e-mail: indygo@zahir.pl

Materiały do pobrania

Pobierz  >> Pakiet wydawniczy 2019 << w pdf

W pliku znajdą Państwo następujące informacje:

  • cennik i parametry reklam i artykułów promocyjnych
  • cennik dostępnych działań PR
  • terminy wydań oraz terminy nadsyłania materiałów promocyjnych

Zawierając umowę na kilka wydań, otrzymają Państwo atrakcyjny rabat oraz liczne działania PR gratis opisane w pakiecie wydawniczym.

 

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Newsletter

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij