O czasopiśmie

Dwumiesięcznik Kosmetologia Estetyczna jest obecny na rynku prasy od 2012 roku. Dzięki starannie dobieranej tematyce, szerokiemu gronu ekspertów oraz specjalistów, którzy z nami współpracują staliśmy się liderem prasy branżowej.

Od marca 2020 Wydawnictwo Indygo Zahir Media – wydawca Kosmetologii Estetycznej, wprowadza na rynek prasy międzynarodowej czasopismo naukowe o nazwie Aesthetic Cosmetology and Medicine (ACM). Równolegle, Wydawnictwo utrzymuje magazyn Kosmetologia Estetyczna jako spopularyzowaną wersję ACM. Tym samym, prace naukowe ukazujące się w ACM będą równolegle publikowane w KE.

Czytelnicy naszego czasopisma to przede wszystkim właściciele, personel oraz klienci gabinetów kosmetycznych, salonów urody oraz gabinetów medycyny estetycznej. Współpracujemy z wieloma uczelniami oraz bibliotekami zapewniając dostęp do naszych publikacji kadrze uniwersyteckiej oraz studentom. W naszej Radzie Naukowej zgromadziliśmy największe autorytety. Kosmetologię Estetyczną wybierają i cenią praktycy oraz eksperci z różnych dziedzin w branży beauty.

Na naszych łamach poruszamy tematy z dziedziny: kosmetologii, dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, podologii, trychologii, dietetyki, makijażu permanentnego, chemii, onkokosmetologii, sprzętu i urządzeń do wyposażenia gabinetów, prowadzenia i utrzymania biznesu: nowe technologie, social media, prawo pracy i inne aspekty prawne.

W każdym wydaniu publikowane są recenzowane artykuły naukowe i popularnonaukowe.
Wydawca i redaktor nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych ogłoszeń i reklam.

ISSN 2084-9265