Kongres Clinica Estetica Cosmetic Group

0
116

Już wkrótce kolejna edycja Kongresu Clinica Estetica Cosmetic Group! Wydarzenie będzie miało miejsce w Serocku k/ Warszawy, w Hotelu Narvil Conference & Spa [Wyświetl mapę] w dniach 2-3 czerwca 2024. W programie uroczysty bankiet oraz Gala rozdania nagród, zajęcia z zakresu profesjonalnego makijażu a także interesujące wykłady wyjątkowych prelegentów:

dr Anna Mastropaolo
Dział badawczo-rozwojowy od zawsze był sercem firmy Cosmetica S.r.l. (marki Diego dalla Palma Milano, Diego dalla Palma Professional, RVB LAB, Mulac Cosmetics), siłą napędową innowacji. Wszystkie produkty Diego dalla Palma oraz RVB LAB powstają w laboratorium Doktor Anny Mastropaolo. Ukończyła chemię farmaceutyczną i w pełni podziela wartości firmy. Od ponad 20 lat pracuje w grupie Cosmetica jako menadżer ds. badań i rozwoju. Od 2004 roku jest członkiem SICC (Włoskiego Towarzystwa Chemii Kosmetologicznej). Wykładała na Uniwersytecie w Ferrarze i Uniwersytecie Federico II w Neapolu.

Magdalena Kaczanowicz
Chemik i technolog kosmetyczny, specjalistka od oceny bezpieczeństwa kosmetyku z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu produktów na rynek. Jej pasją są nowoczesne składniki aktywne oraz ich mechanizmy działania na skórę. Autorka popularnego bloga www.racjapielęgnacja.pl Jest absolwentką Politechniki Szczecińskiej na kierunku Technologia Chemiczna, a także studiów podyplomowych z Chemii i Technologii Kosmetyków. Współpracuje z firmami kosmetycznymi jako technolog, wdrażając produkty na rynek. Szkoli, edukuje, opracowuje receptury. Dodatkowo prowadzi bloga (racjapielegnacja.pl) oraz profile na Facebooku i Instagramie (@racjapielegnacja), na których sama dokładnie przygląda się wielu kosmetykom i w przystępny oraz ciekawy sposób przekazuje swoim odbiorcom informacje o ich działaniu, składach, bezpieczeństwie i chemii kosmetycznej.

Aleksandra Dworska
Ekspertka ds. budowania marek w branży beauty, z ponad 9-letnim doświadczeniem w skutecznym zarządzaniu i tworzeniu strategii dla marek beauty. Absolwentka public relations, doradztwa i coachingu, aktualnie specjalizująca się w zarządzaniu markami luksusowymi. Jest autorką licznych webinariów, dokumentów i e-booków. Współwłaścicielka systemu BeautyCheck.pl (systemu do pełen dokumentacji salonu online) oraz twórczyni oddziału Kliniki z Potrzeby Piękna w Bydgoszczy.
Śledź ją na Instagramie: @beautybosspl.

Anna Hencka-Zyser
Psychotraumatolog, psychoonkolog w trakcie doktoratu, trener z międzynarodowym doświadczeniem. Prowadzi autorskie szkolenia i warsztaty z zakresu, komunikacji, metod radzenia sobie ze stresem. Autorka książki ” Pomóc Ci? W drodze po zdrowie” i poradnika mentoringowego. Autorka podcastu i platformy edukacyjnej o zdrowiu. Wykładowca akademicki. Założycielka Fundacji Spa for Cancer. Friends for Cancer. Autorka wielu publikacji branżowych.

Leonardo De Luca
Po ukończeniu studiów z literatury włoskiej postanowił rozwijać swoje umiejętności w renomowanej szkole BCM w Mediolanie, która słynie z szkolenia najbardziej cenionych makijażystów we Włoszech. Następnie rozpoczął współpracę przy wielu pokazach mody, pracując w backstage’u u renomowanych marek, takich jak Armani, Krizia, Prada, Valentino, Byblos. Pod koniec lat 90. przeniósł się do Londynu, gdzie spędził 7 lat, nadal współpracując z różnymi fotografami i poszerzając swoją wiedzę w dziedzinie makijażu. Po powrocie do Włoch powrócił do pracy dla prestiżowych włoskich marek. 13 lat temu dołączył do zespołu Diego Dalla Palma, a od 2018 roku pełni funkcję Krajowego Artysty Makijażu w Diego Dalla Palma. Odpowiada za aktywacje sprzedażowe, formaty edukacyjne, zarządzanie działem i rekrutację nowych, obiecujących makijażystów.


Program na 2.06:
11:00 – Rozpoczęcie Kongresu
11:15 – 12:15 Magdalena Kaczanowicz @racjapielęgnacja i Sylwia Szymkowiak Ochrona przeciwsłoneczna – tego możesz nie wiedzieć!
12:15 – 14:00 dr Anna Mastropaolo Ultra PURE formula – zabiegi inspirowane nowymi trendami w dermokosmetyce
14:00 – 14:45 Lunch w restauracji Kaskada
14:45 – 15:15  Aleksandra Dworska @beautyboss Wybitna obsługa klienta, która robi efekt WOW!
15:15 – 16:30 dr Anna Mastropaolo Co kryje się za multisensorycznymi kosmetykami emocjonalnymi DREAM OF EMOTIONS
16.30 – 19:30 Czas wolny
20.00 – 02:00 Uroczysty Bankiet wraz z Galą rozdania nagród


Program na 3.06:
10:00 – 11:00 Anna Hencka Zyser PURE MISSION Jak w praktyce wykorzystać wiedzę ze szkoleń onkologicznych?
11:00 – 11:30 Katarzyna Krużel SYNERGIA: Pielęgnacyjny makijaż RVB LAB THE MAKE UP jako uzupełnienie efektów po zabiegach profesjonalnych.
11:30 – 13:00 Leonardo De Luca PURE MAKE UP zaprasza do świata makijażu pielęgnacyjnego w profesjonalnym, włoskim wydaniu
13:00 – 13:15 Podsumowanie kongresu
13:15 – 14:00 Lunch w restauracji Kaskada
14:00 – 16:00 Master Class z Leonardo De Luca Jak prawidłowo wykonać makijaż cery wrażliwej oraz cery dojrzałej? Jakich produktów używać? Gotowy instruktaż dla Klienta.


Więcej na stronie: Kongres Clinica Estetica 2024 | Cosmetic Group

Serdecznie zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj