Piękno do potęgi!

0
496

W dniach 9‒10 września odbyła się kolejna edycja targów BEAUTY FORUM & HAIR. Mimo iście wakacyjnej aury, branża beauty świętowała inaugurację sezonu jesienno-zimowego. Najważniejsze w Polsce wydarzenie dla profesjonalistów sektora kosmetycznego i fryzjerskiego zorganizowano w prestiżowej lokalizacji – Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. To był niezwykle emocjonujący weekend – pełen inspiracji i niezapomnianych wrażeń.

Piękne stoiska i prezentacje na scenach, piękni ludzie i piękne relacje, a do tego piękna pogoda! Targom BEAUTY FORUM & HAIR na każdym kroku towarzyszyło piękno do potęgi!

Przez dwa dni Centrum EXPO XXI było areną kreatywności, profesjonalizmu i edukacji. Doskonale wyposażone, przestronne i nowoczesne centrum wystawiennicze spełniło oczekiwania najbardziej wymagających.

Targi w liczbach

Targi odwiedziło blisko 10 000 uczestników, a na 224 stoiskach swoją ofertę i nowości zaprezentowali wystawcy z kraju i ze świata. Goście mieli okazję zobaczyć i przetestować nowości, nawiązać ciekawe kontakty biznesowe, poznać innowacyjne koncepcje technologiczne i marketingowe, zaczerpnąć wiedzy u największych autorytetów branży.

Komfort zwiedzania

Klarowny podział na strefy po raz kolejny okazał się strzałem w dziesiątkę. kosmetyka klasyczna i aparaturowa, fryzjerstwo, barbering, paznokcie i rzęsy, podologia, makijaż klasyczny i permanentny – każdy z sektorów przyciągnął ambitnych profesjonalistów, poszukujących nowości i ciekawych rozwiązań. Dużym zainteresowaniem cieszyła sięteżstrefa Exclusive – specjalny obszar wystawienniczy skierowany do profesjonalistów skupionych na nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych, bez oferty bezpośredniej sprzedaży. Wśród tegorocznych nowości znalazła się strefa SZKOŁY, UCZELNIE, KURSY – przestrzeń, w której zaprezentowały się placówki oferujące edukację w branży kosmetycznej i fryzjerskiej na różnym poziomie zaawansowania przyciągnęła szerokie grono zainteresowanych.

Fokus na edukację

To już kolejna edycja, podczas której zorganizowana została bezpłatna część kongresowa dla wszystkich osób posiadających bilet wstępu na targi. Otwarte wykłady w ramach39 prelekcji i paneli dyskusyjnych w wybranych kategoriach tematycznych (pielęgnacja i aparatura, PMU, biznes i marketing, podologia, trychologia, makijaż, paznokcie), prezentacje i pokazy na scenach MAKE-UP & STYLE, HAIR i BARBER cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Uczestnicy chwalili bogatą ofertę edukacyjną oraz wysoki poziom prelekcji i prezentacji. Osoby uczestniczące w płatnych szkoleń barberskich Look & Learn prowadzonych przezAdama Szulca z ekipą Jama & Friends miały okazję uczyć się i obserwować pracę wybitnych osobistości świata fryzjerstwa. Dużym zainteresowaniem cieszyły się bezpłatne konsultacje prawne prowadzone na stoisku BEAUTY FORUM przez mecenas Marzenę Tajsner.

Mistrzostwa

Podczas targów BEAUTY FORUM & HAIR odbyły się również mistrzostwa i konkursy. Licznie zgromadzona publiczność gorąco dopingowała uczestników oraz oklaskiwała zwycięzców. Podczas tej edycji nagrody zostały wręczone w następujących konkurencjach: Polskie Mistrzostwa Stylizacji Rzęs, Mistrzostwa Facepainting Trophy , a także Mistrzostwa Polski im. Mario Mayera we fryzjerstwie damskim i męskim

Do zobaczenia podczas edycji wiosennej targów BEAUTY FORUM 9-10.03.2024 r.

W: BEAUTY FORUM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj