SKINLIVE – sympozjum, na którym nie może Cię zabraknąć

0
655

Już w listopadzie topowi kosmetolodzy, dietetycy kliniczni, lekarze, farmaceuci i marketingowcy, wygłoszą swoje prelekcje podczas drugiej edycji Sympozjum Naukowego SKINLIVE. Planowana tematyka wykładów obejmie zagadnienia z zakresu psychokosmetologii, powikłań po zabiegach, farmakologii, anatomii twarzy, dermatologii, bezpieczeństwa w gabinecie kosmetologicznym oraz wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI) do promocji firmy w branży beauty. Zaproszeni eksperci podzielą się zdobytą wiedzą i cennymi wskazówkami, które pozwolą rozwinąć biznes i zawodowe kompetencje.

Druga edycja będzie uzupełnieniem pierwszej poprzez rozszerzenie tematyki wykładów o zagadnienia medyczne. Kosmetolog to zawód przyszłości, a precyzyjny dobór prelegentów jest potwierdzeniem, że profilaktyka, edukacja, współpraca z lekarzami i specjalistami z innych branż jest niezwykle ważna, a także podkreśla sens istnienia zawodu kosmetologa.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa z udziałem firm z pierwszych stron branżowych czasopism, które zaprezentują swoje osiągnięcia w kosmetyce białej oraz najnowsze technologie. Firmy, które zostały zaproszone do współpracy wyróżniają się produktami, badaniami nad ich składem oraz nierzadko patentami na innowacyjne rozwiązania w dziedzinie kosmetologii.

Atrakcją dla uczestników będą piękne widoki na miasto Wrocław i pierwszy weekend Jarmarku Bożonarodzeniowego. Ponadto mogą liczyć na torby powitalne wypełnione prezentami od wystawców.

Wydarzenie skierowane jest do pracowników sektora beauty. Udział w Sympozjum będzie potwierdzony Certyfikatem.

W: SKINLIVE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj