Hair & Skin 1.10.2023 w Targach Kielce! Jesienny konwent zdrowia

0
570

O tym, dbać o zdrowie i naturalne piękno dowiedzą się odwiedzający konwent Hair & Skin już 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Będzie można między innymi otrzymać darmowe porady żywieniowe, wskazówki biznesowe od trenerki branży beauty, porady dermatologiczne czy prawne. Częścią wydarzenia będzie konferencja dla kobiet „Cztery pory kobiecości” zakończona pokazem mody. Nie zabraknie również widowiskowych pokazów fryzjerskich i ciekawych metamorfoz.

Porady żywieniowe i dermatologiczne, konsultacje diabetologiczne, pokazy makijażu i wiele innych

Hair & Skin przyciągnie do Centrum Kongresowego Targów Kielce przedstawicieli takich dziedzin jak: fryzjerstwo, kosmetologia, dietetyka, podologia czy trychologia. W programie zaplanowano m.in. wykład poświęcony kondycji włosów i paznokci z dermatolog Sylwią Wójcicką, spotkanie na temat cukrzycy z Arturem Rydoszem połączone z konsultacją diabetologiczną, porady żywieniowe ze znaną dietetyk kliniczną Hanną Stolińską, prelekcję o właściwej pielęgnacji stóp z podolog Kamilą Bogdziewicz oraz konsultacje fizjoterapeutyczną dot. walki z bólem kręgosłupa z Katarzyną Karcz. Uczestnicy konwentu dowiedzą się, jak ważny jest wewnętrzny spokój i zdrowie psychiczne podczas wykładów Agnieszki Czubak i Sebastiana Zboińskiego – specjalistów z Instytutu Psychologii Stresu „Redukujemy Stres”, a także na spotkaniu z trenerką mentalną – Agnieszką Janicką Maj. Kompleksową wiedzę nt. makijażu permanentnego będzie można uzyskać od kosmetolog i linergisty – Małgorzaty Faucz-Gaweł, a profesjonalna trenerka biznesowa Marcelina Rawka wyjaśni znaczenie mediów społecznościowych w branży beauty.

– Konwent Hair & Skin skierowany jest zarówno do początkujących pasjonatów branży beauty, jak również do profesjonalistów. Właściwie każda osoba dbająca o siebie, ceniąca naturalne i zdrowe metody leczenia oraz pielęgnacji, powinna odwiedzić nasze wydarzenie. Program zapowiada się naprawdę ciekawie  – tłumaczy Wioletta Król, menadżer projektu.

Atrakcyjne oferty pracy, analiza składu ciała i pokazy fryzjerskie

Oprócz udziału w merytorycznych spotkaniach, odwiedzający konwent jesienny Hair & Skin będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą firm i instytucji z całego regionu. Na stoisku jednego z partnerów wydarzenia, Powiatowego Urzędu Pracy w Kielcach nie zabraknie ciekawych ofert pracy i staży oraz cennych wskazówek odnośnie przygotowania się do rozmowy rekrutacyjnej czy założenia działalności gospodarczej. Osoby stawiające pierwsze kroki na rynku pracy i w branży beauty dowiedzą się m.in. jak pozyskać dofinansowanie na założenie własnego biznesu, jakie kursy są pożądane na rynku oraz jak z powodzeniem funkcjonować w tym sektorze. Specjaliści z Narodowego Funduszu Zdrowia udzielą informacji dotyczących m.in. dostępnych refundowanych programów profilaktycznych oraz leczenia uzdrowiskowego, a dla chętnych możliwe będzie wykonanie bezpłatnej analizy składu ciała. W Centrum Kongresowym Targów Kielce nie zabraknie widowiskowych pokazów, swoje umiejętności zaprezentują m.in. mistrz fryzjerstwa męskiego Michał Prędota oraz wieloletni szkoleniowiec fryzjerstwa damskiego – Magdalena Boksińska. Jeden z gości specjalnych – znana dietetyk Hanna Stolińska udzieli darmowych porad o odżywaniu, a także zaprezentuje najnowsze książki swojego autorstwa poświęcone zdrowemu odżywianiu, które będzie można zakupić podczas wydarzenia.

„Cztery pory kobiecości” – konferencja dla kobiet połączona z pokazem mody

Podczas konwentu Hair & Skin, 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się kolejna odsłona konferencji dla kobiet pt. ”Cztery pory kobiecości”. To spotkanie, w trakcie którego można wysłuchać ciekawej dyskusji poświęconej m.in. prawidłowemu odżywianiu, profilaktyce zdrowotnej, świadomemu tworzeniu swojego pozytywnego wizerunku i aktywności zawodowej kobiet.  Do wylosowania będą specjalne vouchery na przygotowanie diety, zabiegi kosmetyczne, a także konsultację trychologiczną. Spotkanie zakończy pokaz mody „Szafa u Sary”.

Na Konwent Hair & Skin zapraszamy już w niedzielę, 1 października 2023 roku do Centrum Kongresowego Targów Kielce.

Bilety jednoosobowe lub dwuosobowe na konwent są do kupienia TUTAJ oraz na miejscu w dniu wydarzenia.

W: Wydarzenie na Facebooku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj