Apis

  0
  329

  Historia firmy APIS NATURAL COSMETICS® rozpoczęła się w 1988 roku od pierwszego Kremu z Mleczkiem Pszczelim – kultowego produktu, który do dzisiaj cieszy się uznaniem wśród klientów.

  Za sukcesem marki stoi Krystyna Arcabowicz – biotechnolog z ogromnym doświadczeniem i pasją do kosmetologii.

  Wierzymy, że świadoma pielęgnacja jest kluczem do sukcesu, dlatego chętnie dzielimy się naszą ekspercką wiedzą oraz zamiłowaniem do tego, co naturalne. Oferujemy już ponad 400 produktów zarówno profesjonalnych jak i detalicznych dostosowanych do różnych potrzeb skóry. Uzupełnieniem jest linia Expert Med Care w skład której wchodzą profesjonalne produkty do stosowania przy zabiegach wykorzystujących nowoczesne urządzenia medyczne i kosmetyczne. We wszystkich produktach zawarte są ekstrakty i wyciągi roślinne, drogocenne olejki i odżywcze kompleksy peptydów, witamin i minerałów. To sprawia, że każdy zabieg kryje wyjątkowe właściwości, które przynoszą ogromne korzyści oraz trwałe i spektakularne efekty. Część naszych produktów dedykujemy wegetarianom i weganom – znajduje się na nich certyfikat organizacji VIVA! Dbamy o to, aby nasze opakowania wraz z etykietami w jak największym stopniu nadawały się do recyklingu. Paczki, które trafiają w ręce klientów zawierają nie tylko ekologiczne opakowanie ale także bezpieczne wypełnienie. Bliskość z naturą to nasza myśl przewodnia, dlatego stanowi ogromne znaczenie w życiu firmy.

  Receptury naszych produktów opracowywane są w naszej firmie w nowoczesnym laboratorium badawczym. Nad ich bezpieczeństwem i skutecznością czuwa zespół ekspertów z różnych dziedzin naukowych – biotechnologii, kosmetologii czy dermatologii. Współpraca z różnymi placówkami badawczymi, szereg restrykcyjnych testów i kontroli jakości pozwala nam realizować zaawansowane technologicznie projekty.

  Sklep: Apis – Natural Cosmetics (apis-sklep.pl)
  W: Start | Profesjonalne naturalne kosmetyki, kremy i balsamy nawilżające – Producent kosmetyków – Apis (apiscosmetics.pl)
  IG: Apis Natural Cosmetics 🍃🌿 (@apis.natural.cosmetics) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Proszę podać swoje imię tutaj