Świadomy linergista

0
358

Współczesne kobiety coraz częściej interesują się zabiegami z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, a firmy o profilu beauty konkurują między sobą, oferując nowsze rozwiązania technologiczne i procedury zabiegowe. Kobieta XXI wieku przed podjęciem decyzji, gdzie udać się na zabieg, zasięga opinii innych osób – najczęściej tych, które wcześniej korzystały z wybranej oferty w danym gabinecie. Im jest on bardziej inwazyjny, tym ważniejsza wydaje się kwestia wyboru specjalisty, który go wykona. Warto zdawać sobie sprawę, iż w przypadku zabiegów powodujących przerwanie ciągłości skóry istnieje możliwość wystąpienia niepożądanych reakcji. Do takich zabiegów należy makijaż permanentny.

Urszula Ifkowicz
linergistka, kosmetolożka, trenerka, pasjonatka makijażu permanentnego, specjalistka kosmetologii estetycznej, w branży beauty od ponad 20 lat, specjalistka technik manualnych i maszynowych, wykładowczyni, prelegentka, jurorka, uczestniczka kongresów i konferencji PMU,
współautorka książki „Leksykon przeciwwskazań”

Marta Ifkowicz-Gorzeń
linergistka, kosmetolożka, trenerka, specjalizuje się usuwaniu pigmentacji laserowej oraz kosmetologii estetycznej, w branży beauty od 14 lat, wielokrotna jurorka, prelegentka na wielu wydarzeniach branżowych, również międzynarodowych, współautorka książki „Leksykon przeciwwskazań”

Pełna wersja artykułu: Kosmetologia Estetyczna. 2022;11(5):157-158
Inne wydania KE w wersji drukowanej lub cyfrowej dostępne w sklepie KE
Kosmetologię Estetyczną kupisz również w sieci Empik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj