Przebarwienia. Nowe doniesienia naukowe

2
1216

Kosmetolog w swojej pracy zawodowej najczęściej spotyka się z czterema rodzajami problemów skórych: trądzikiem i zmianami potrądzikowymi, rumieniem i przebarwieniami. Te ostatnie są szczególnie trudne do rozwiązania. Każda terapia skóry z przebarwieniami wymaga od kosmetologa dużej wiedzy z zakresu fizjo- i patofizjologii, świadomego doboru zabiegów i określenia częstotliwości ich wykonywania oraz uważności na zmiany zachodzące w skórze w trakcie procesu terapii.

Agata Zejfer

absolwentka kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu i psychologii na Uniwersytecie SWPS, wykładowczyni na kongresach branżowych, autorka licznych publikacji, w tym książki „Kompleksowa terapia problemów skórnych”, prekursorka interdyscyplinarnego podejścia do pracy, które przekazuje podczas szkoleń, od 2015 r. prowadzi gabinet kosmetologiczny, w którym udziela konsultacji i tworzy
spersonalizowane terapie, oparte na dokładnym wywiadzie i wynikach badań laboratoryjnych
E: poczta@agatazejfer.pl
W: agatazejfer.pl

Pełna wersja artykułu: Kosmetologia Estetyczna. 2022;11(6):34-35
Inne wydania KE w wersji drukowanej lub cyfrowej dostępne w sklepie KE
Kosmetologię Estetyczną kupisz również w sieci Empik

2 KOMENTARZE

  1. Witam, w artykule napisane jest, że bibliografia dostępna jest u autora, temat mnie bardzo zaciekawił, w jaki sposób mogłabym ją otrzymać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj