Targi Health&Beauty

0
985

Sierpniowy weekend 22-23 w Targach Kielce – najpiękniejsze wydarzenie Health&Beauty już wkrótce!

Targi zdrowia i urody kolejny raz zaskoczą mnóstwem atrakcji oraz wyjątkowymi produktami. Będą naturalne kosmetyki, prelekcje oraz konsultacje ze specjalistami.

To już 5 edycja Międzynarodowych Targów Zdrowia i Urody, które odbywają się w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Wydarzenie Health&Beauty spotkało się z bardzo pochlebnymi opiniami i zdobyło rzeszę zadowolonych klientów. Każdego roku do Targów Kielce przyjeżdżają firmy z całej Polski, aby przedstawić swój asortyment. Nie inaczej będzie podczas tej edycji, która zbliża się wielkimi krokami.

Wyjątkowa, naturalna edycja
22 i 23 sierpnia na pewno zobaczymy takie firmy jak: BioEcoLife, Zepter, Papaya Store, Alchemia Natury, Aplimedica, Candle Craft czy Mira.
Ta edycja będzie wyjątkowa, ponieważ będą dominowały produkty na bazie naturalnych składników. Coraz więcej osób dokonuje świadomego wyboru kosmetyków, których bazą są organiczne surowce. Można powiedzieć, że jest to bardzo pozytywny trend, który króluje w Polsce od lat. Nie zabraknie kosmetyków do pielęgnacji skóry – mydeł, balsamów, kremów w których głównych składnikiem jest kwas hialuronowy czy aloes. Będzie można się zaopatrzyć także w szampony, sole do kąpieli, peelingi do twarzy i pomadki – słowem wszystko czego potrzebujemy do pielęgnacji.

Co zaprezentują wystawcy?
Firma BioEcoLife zapowiedziała prezentację serum do twarzy na bazie kwasu hialuronowego, który skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry. Premierę podczas Targów będzie miała takeż linia kosmetyków pielęgnacyjnych na bazie aloesu.
Marka Candle Craft uraczy gości cudownymi zapachami do samochodu oraz świecami i woskami wytwarzanymi  z najlepszych, ekologicznych materiałów.  Zapachy tej marki cechuje niezwykła trwałość i różnorodność, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Firma Mira zaprezentuje produkty opierające się na naturalnych surowcach. Jednym z nich będzie krem w wersji dla kobiet i mężczyzn ze śluzu ślimaka, który łagodzi, nawilża i regeneruje skórę. Oprócz tego pojawią się kosmetyki do kąpieli, takie jak relaksująca sól, mydła czy musująca muszla o zapachu mięty, przydatna do pielęgnacji skóry.
Ośrodek Diagnostyczny Chorób Nowotworowych Fundacji SOS Życie poprowadzi warsztaty edukacyjne dotyczące profilaktyki raka szyjki macicy, raka.

Rozrywka dla zwiedzających i wystawców
Na uczestników wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji. Portal ambasadorka-kosmetyczna.pl przygotuje zabawę dla uczestników eventu, gdzie do wygrania będą paczki z kosmetykami . Zwiedzający znajdą tam topowe produkty wystawców tegorocznej edycji targów. TrustedCosmetics.pl zaprasza wystawców do wzięcia udziału  w plebiscycie „Twórcy Piękna 2020”. Jest on kierowany do firm, które prezentują swoje kosmetyki podczas Health&Beauty.  „Mistrzowie Urody” to świetna okazja do zaprezentowania tych, którzy na co dzień dbają o naszą urodę i dobrą formę. Organizatorem jest Echo Dnia, a tegoroczna edycja swój finał będzie miała w Targach Kielce w drugim dniu wydarzenia.
Dla zwiedzających odbędą się bezpłatne jogi, które tradycyjnie przeprowadzi Studio Ruchu Mięta. Będzie można także skorzystać z konsultacji dermatologicznym na stoisku Ośrodka Diagnostycznego Chorób Nowotworowych Fundacji SOS.

Bezpieczeństwo

W trosce o zwiedzających oraz wystawców skrupulatnie przestrzegane będą zasady bezpieczeństwa. Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do wcześniejszej rejestracji oraz wypełnienia deklaracji epidemiologicznej – o nieprzebywaniu na kwarantannie lub w izolacji. Ponadto konieczne będzie zachowywanie odpowiedniego odstępu od innych uczestników wydarzenia. Tak jak w przypadku wcześniej organizowanych kiermaszy zwiedzający będą mieli obowiązek zakrywania ust oraz nosa. Na miejscu dostępne będą punkty do dezynfekcji rąk.

Godziny wystawy oraz bilety

Targi otwarte są dla zwiedzających w sobotę od godziny 9:00 do 18:00 oraz w niedzielę od godziny 9:00 do 17:00
Bilet normalny kosztuje 10 zł, a ulgowy 5 zł. Można je zakupić w kasie lub na stronie: https://ticket.targikielce.pl.
Wydarzeniu towarzyszyć będą: Targi Dom i Ogród, Targi Rękodzieło, Eco Style oraz impreza motoryzacyjna CK Motors Expo.

Serdecznie zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj