Brows Size ME – ZMIANA TERMINU

0
967
Portrait of a woman with bright colored flying hair, all shades of purple. Hair coloring, beautiful lips and makeup. Hair fluttering in the wind. Sexy girl with short hair. Professional coloring

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na pierwsze w Polsce wydarzenie na tak dużą skale, którym jest I Edycja Konferencji pt. „Brows Size Me”. Konferencja odbędzie się w Warszawie w dniach 12-13 września 2020 roku..

Celem konferencji jest prezentacja najnowszych trendów, koncepcji, technik pracy podczas stylizacji brwi jak również ukazanie możliwości skutecznego zarządzania swoim salonem i budowanie swojej marki osobistej na rynku Beauty. Sadzimy, że proponowana tematyka przyczyni się do rozwoju metodologicznego, polepszenia dotychczasowej Twojej pracy w salonie oraz pomoże Ci w rozwiązaniu wielu problemów, na które napotykają się stylistki brwi podczas swojej codziennej pracy.

W ramach I Edycji Konferencji kładziemy nacisk na rozwój kompetencji w zakresie stylizacji brwi. Omawiamy najnowsze techniki stylizacji oraz najczęściej popełniane błędy. Uczymy jak radzić sobie z asymetriami oraz narzędziami pracy.

Więcej informacji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj