Beauty Innovations 2020

0
799

Beauty Innovations – Forum Branży Kosmetycznej organizowane przez portal Biotechnologia.pl. W tym roku, ze względu na niepewną sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19, wydarzenie odbędzie się w formie online w dniach 10-11 grudnia 2020 r.

Program Beauty Innovations składa się z prelekcji prowadzonych przez najlepszych ekspertów z branży kosmetycznej i nie tylko. Dokładamy wszelkich starań, aby program konferencji był ciekawy i merytorycznie naprawdę dobry, dlatego współpracujemy z doświadczonymi osobami, posiadającymi nie tylko wiedzę, ale również doświadczenie.

Wydarzenie skierowane jest do:

  • właścicieli, prezesów i członków zarządu firm produkcyjnych i dystrybuujących produkty kosmetyczne;
  • pracowników laboratoriów, działów badawczo-rozwojowych, działów produkcji, kontroli jakości, osób zajmujących się marketingiem w firmach kosmetycznych;
  • firm świadczących usługi dla branży kosmetycznej, dostawców surowców kosmetycznych, technologii, aparatury, etykiet, opakowań;
  • przedstawicieli uczelni wyższych, studentów oraz wszystkich osób zainteresowanych branżą kosmetyczną.

W związku ze zmianą terminu Beauty Innovations 2020, chcieliśmy przypomnieć, że wszystkie rejestracje zachowują ważność i zostają przeniesione na nowy termin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj