Kierunek kosmetologia w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi z prestiżowym certyfikatem Studia z przyszłością!

0
1647

Kierunek kosmetologia w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
z prestiżowym certyfikatem Studia z przyszłością!

Kierunek kosmetologia w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi (studia I i II stopnia) otrzymał prestiżowy Certyfikat i Znak Jakości „Studia z przyszłością” w III edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z przyszłością”!

Uzyskany Certyfikat potwierdza realizację kształcenia według nowoczesnych i innowacyjnych  standardów akademickich, dobrze odpowiadających na potrzeby rynku pracy i otoczenia społeczno-gospodarczego uczelni.

„Polska potrzebuje uczelni przyszłości, które będą kształcić twórczych obywateli otwartych na nowe wyzwania i zmieniające się otoczenie” – mówią organizatorzy konkursu.

Rozmowa z mgr Anną Drobnik Wicekanclerzem ds. rozwoju kierunku kosmetologia WSBiNoZ

 Kierunek Kosmetologia w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi rozwija się bardzo dynamicznie. Jakie są Pani zdaniem największe atuty tych studiów?

Dobrze dobrana, profesjonalna kadra wykładowców, ciekawy, niebanalny program studiów, baza dydaktyczna Uczelni, na którą składają się doskonale wyposażone pracownie kosmetologiczna, podologiczna, trychologiczna, masażu, wizażu i stylizacji i wreszcie  praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka!

Skąd pomysły na ciekawe i przyszłościowe specjalności na kierunku kosmetologia?

Oferta została stworzona po konsultacjach z panelem ekspertów, wśród których byli zarówno nasi wykładowcy, jak i potencjalni pracodawcy – właściciele oraz menadżerowie gabinetów kosmetologicznych i ośrodków Spa&Wellness , którzy jako praktycy w swoich dziedzinach, pracujący w całej Polsce, obserwują rynek pracy i dokładnie wiedzą, jakie luki należy w nim wypełnić. Możemy śmiało stwierdzić, że absolwent tego kierunku bez problemu stawi czoła wyzwaniom zawodowym i stanie się konkurencyjny i atrakcyjny dla pracodawców.

Uczelnia współpracuje z ekspertami a także z wieloma prestiżowymi firmami. Jakie to ma znaczenie dla procesu kształcenia?

Partnerami w kształceniu są znane firmy i marki takie jak Klapp Cosmetics, Habys Podopharm, Golden Rose. Dzięki temu nasze pracownie są wyposażone w najnowocześniejsze sprzęty, a nasi studenci mają szanse zaobserwować i wykorzystać profesjonalne urządzenia oraz pracować z wykorzystaniem wysokiej jakości produktów. Mogą także uczestniczyć w dodatkowych szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje.

Zapraszamy na studia!

Biuro Rekrutacji
ul. Piotrkowska 278
Tel.: 42 683 44 18
www.medyk.edu.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj