BB Glow Skin – HIT CZY KIT?

0
4851

Od zarania dziejów kobiety na całym świecie szukały sposobu na to, aby jak najdłużej zachować młody i piękny wygląd. Nieskazitelna i promienna cera to do dziś marzenie każdej kobiety bez względu na wiek.
Rynek kosmetyczny oferuje nie tylko szeroką gamę produktów pielęgnacyjnych i maskujących tzw. 2 w 1 – kremy BB (Beauty Malm lub Blemish) ale również usług. Zabieg, zainspirowany założeniami niemieckiej dermatolog BB GLOW SKIN, to prawdziwa rewolucja wśród zabiegów ujednolicających koloryt cery, jednocześnie aktywnie ją pielęgnujących i odżywiających.
Bez wątpienia jest bestsellerem w krajach azjatyckich, na Bliskim Wschodzie, jak również w Stanach Zjednoczonych. Od niedawna mamy go także w Polsce. To zabieg niemalże dla każdego, łączy w sobie skuteczność mezoterapii oraz daje wizualny efekt lekkiego krycia i ujednolicenia skóry. Warto go mieć w ofercie swojego gabinetu?

 

Alicja Kijowska-Szeszuła

kosmetolog, linergistka wykładowca autorka publikacji, szkoleniowiec w Doreme PMU Academy, ambasador i dystrybutor marek Doreme, Rosa herbal skin care, Phisiolab cosmeceuticals w Polsce.

E: doremepoland@gmail.com
M: +48 736 600 995

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, vol. 7(4), 2018, 453

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj