SEMINARIUM KOSMETYKI JADWIGA – ŚWIĘTUJEMY IMIENINY

0
1649

Seminarium Kosmetyki organizowane jest corocznie z okazji imienin firmy. Wydarzenie od wielu lat wpisane jest w kalendarz imprez kosmetycznych w Polsce. Na zaproszenie organizatorów Jadwiga Instytut Kosmetyczno – Medyczny Laboratorium Bioodnowy s.c. odpowiadają profesjonaliści z branży kosmetycznej z całego kraju, czynnie uczestnicząc w spotkaniach i pokazach.

Tegoroczne Seminarium po raz szósty zostało zorganizowane w XVI-wiecznych wnętrzach zamku w Dobroszycach na Dolnym Śląsku. Przygotowano atrakcyjny program wykładów, pokazów
i prezentacji, prowadzonych przez specjalistów i profesjonalistów różnych branż.

Na początek wystąpiła współwłaścicielka firmy, Pani Violetta Traczyk, która serdecznie powitała przybyłych Gości, a następnie przedstawiła historię działalności firmy Jadwiga na rynku kosmetycznym, zapoznała uczestników z dedykowaną dla profesjonalistów ofertą kosmetyków
i zabiegów. Zaprosiła też do udziału w wykładach i prelekcjach skierowanych bezpośrednio do osób
z branży kosmetycznej, przedstawiając tematykę i zakres przygotowanych wykładów oraz szkoleń.

Pierwszym punktem programu Seminarium był zabieg regenerująco – wyszczuplający SAIPAN, który poprowadziła Pani Izabela Marusa wieloletni szkoleniowiec zabiegów firmy Jadwiga. Modelka, która poddała się zabiegowi, zgubiła sześć centymetrów w obwodach, potwierdza to skuteczność działania kosmetyków marki Jadwiga.

Następnie swój autorski wykład zaprezentowała Pani Paulina Matusz z poradni Dobry Dietetyk
z Oleśnicy. Słuchacze mogli się dowiedzieć o wpływie odżywiania na stan i jakość skóry, cery, włosów i paznokci.

Kolejnym punktem programu Seminarium był zabieg rozjaśniający na okolice oczu, który poprowadziła Pani Agnieszka Niemczura, doświadczony szkoleniowiec i dystrybutor marki Jadwiga
z Warszawy. Zabieg kosmetykami Jadwiga dał niesamowity efekt rozjaśnienia twarzy naszej modelce, co jest dowodem na skuteczność działania naturalnych kosmetyków produkowanych w firmie Jadwiga.

„Techniki marketingowe w salonach kosmetycznych” to temat kolejnego autorskiego wykładu na Seminarium, poprowadzonego przez specjalistkę ds. marketingu Panią Dolores Greń. W zajmujący i ciekawy sposób przedstawiła pomysły na promocję salonów kosmetycznych na przykładach istniejących firm.

Kolejnym pokazowym zabiegiem był zabieg eksfoliacji kwasami AHA i BHA, przeprowadzony przez Panią Izabelę Marusę. Zabieg miał na celu zaprezentowanie pozytywnego działania kwasów owocowych i glikolowych na skórę.

Na zakończenie oficjalnej części programowej odbyła się prezentacja najsłynniejszego zabiegu firmowego Polskiego Peelingu Ziołowego Jadwiga, który poprowadziła Pani Agnieszka Niemczura. Ten rewolucyjny zabieg głębokiego złuszczania naskórka cieszy się od lat niesłabnącą popularnością zarówno wśród kosmetyczek, jak i ich klientek.

Podczas trwania Seminarium można było skorzystać ze specjalnej imieninowej 48 % zniżki na zakup kosmetyków Jadwiga. Dla uczestników przygotowano również bezpłatny serwis kawowy oraz bogato zaopatrzony bufet, w którym oprócz zdrowych sałatek i świeżo wyciskanych soków, można było zamówić dania gorące oraz domowe słodkie wypieki.

Po zakończeniu wykładów i prezentacji, uczestnicy Seminarium wzięli udział w tradycyjnej loterii,
w której do zdobycia były atrakcyjne nagrody, m.in. zestawy kosmetyków Jadwiga, w tym Pachnący Zagajnik i seria do stóp, można też było wylosować prenumeratę dwumiesięcznika „Kosmetologia Estetyczna”.

Zakończenie Seminarium to tradycyjny toast za założycielkę firmy Panią Jadwigę Użyczyn – Marszewską, wznoszony lampką szampana oraz degustacja tortu, z logiem firmy Jadwiga.

Seminarium Kosmetyki to wydarzenie, które corocznie przyciąga profesjonalistów z branży kosmetycznej, jest okazją do nawiązywania kontaktów, do wzajemnego poznania się kosmetyczek, do wymiany poglądów, jak również do skorzystania z oferowanych szkoleń i możliwości zdobycia certyfikatów zabiegowych. Dla pracowników firmy jest to szansa na badanie potrzeb klientów,
do nabycia nowych doświadczeń i przygotowania się do kolejnych spotkań z profesjonalistami
z branży kosmetycznej, by jak najlepiej spełniać ich oczekiwania w zakresie produkcji kosmetyków
i oferowanych zabiegów kosmetycznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj