I Kongres Medycyny Estetycznej i Kosmetologii LoveMed

0
1716

I Kongres Medycyny Estetycznej i Kosmetologii LoveMed, odbędzie się w dniach 8-10 września 2023 r. w hotelu Arche Krakowska w Warszawie. Podczas pierwszego dnia eventu w szranki staną najlepsze specjalistki w powiększaniu ust i wolumetrii, i zawalczą one w Mistrzostwach Medycyny Estetycznej w 8 kategoriach. Do udziału w Kongresie zostali zaproszeni wybitni specjaliści z wielu dziedzin medycyny estetycznej oraz kosmetologii, będący gwarancją najwyższego poziomu merytorycznego.

Ambicją organizatorów jest, by podczas kongresu uczestnicy mieli do dyspozycji ciekawe wykłady dotyczące różnych aspektów medycyny estetycznej. Będzie to potężna dawka wiedzy! Wśród sponsorów, wystawców oraz partnerów Kongresu LoveMed będzie można spotkać firmy mające znaczący wpływ na rozwój oraz wysoki poziom medycyny estetycznej w Polsce. Dzięki nim uczestnicy będą mogli poznać nowości, trendy, a także zapowiedzi z tej dziedziny.

9 września, po wykładach goście będą mieli możliwość wzięcia udziału w uroczystym bankiecie, podczas którego wręczone zostaną nagrody dla laureatów Mistrzostw Medycyny Estetycznej. Podczas bankietu na scenie wystąpi duet śpiewaków operowych, a całą imprezę prowadził będzie niezastąpiony Krzysztof Ibisz.

Organizatorka kongresu – Dorota Wieczorek, sama przyznaje, że organizacja takiej imprezy była jednym z jej marzeń: „Marzyłam o evencie, na którym spotkają się lekarze, właściciele gabinetów medycyny estetycznej i kosmetolodzy. Jestem bardzo wymagająca, dbam o najdrobniejsze szczegóły i staram się, aby wszystko było na jak najwyższym poziomie. Podczas kongresu na naszych gości czekają spotkania z profesjonalistami i specjalistami. Wśród prelegentów znaleźli się lekarze oraz szkoleniowcy z całej Polski oraz zagranicy. Cieszymy się, że podzielą się oni z nami swoją wiedzą i doświadczeniem.”

W: www.lovemed.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj