Lumis Group – dostawca nowoczesnych urządzeń dla branży beauty

  0
  436

  Jesteśmy dystrybutorem urządzeń dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetycznych. Nasze doświadczenie w dystrybutorskiej branży beauty sięga 2010 roku. Na przestrzeni tych kilkunastu lat obserwowaliśmy wiele zmian rynku, dlatego wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Na każdym etapie staramy się być dla Państwa wsparciem i wspólnie budować Państwa sukces. Dla nas najważniejszy jest Klient oraz jego zadowolenie. Wierzymy, że z takim podejściem możemy liczyć na długoterminową współpracę.

  Kim jesteśmy?
  Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży. W swoim zespole współpracujemy nie tylko z ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania, ale także a doskonałymi specjalistami z branży beauty. Pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

  Czym się zajmujemy?
  Zajmujemy się dostarczaniem nowoczesnych urządzeń, technologii oraz kosmetyków dla branży beauty. Prowadzimy także profesjonalne szkolenia z zakresu kosmetologii i marketingu, prezentacje i eventy branżowe. Branża beauty nie ma dla nas tajemnic.

  Gdzie się mieścimy?
  Swoje biuro, sale prezentacyjne oraz szkoleniowe prowadzimy w podwarszawskiej miejscowości. W każdej chwili zapraszamy Ciebie na spotkanie do naszej siedziby, podczas którego chętnie pomożemy w rozwoju Twojego biznesu. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

  • Adres: ul. Okólna 43a/43b Marki k. Warszawy
   Tel: +48 693 700 939
   E-mail: biuro@lumisgroup.pl
   Godziny pracy: pn – pt 8:00-18:00

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Proszę podać swoje imię tutaj