Uroda od naukowej strony na konferencji URODA SCIENCE

0
590

W tegorocznym programie 23. edycji Targów Fryzjersko-Kosmetycznych URODA znalazło się mnóstwo atrakcji, zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających. Jednym z kluczowych punktów programu jest konferencja naukowa URODA SCIENCE, która odbędzie się w pierwszy dzień targów.

Już w ten weekend, 15-16.10.2022 branża beauty spotka się na jednym z bardziej wyczekiwanych wydarzeń tej jesieni. Targi kierowane są do wszystkich, którzy kochają piękno. Pod dachem nowoczesnego Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku, spotkają się profesjonaliści i wystawcy z całego kraju, którzy zaprezentują odwiedzającym swoją ofertę i podzielą się wiedzą nt. aktualnych trendów. W tym roku wystawcy zostaną podzieleni pomiędzy kilka stref: naukową, mistrzostw fryzjerskich, kosmetyczną, makijażu, barberską, paznokcia, eko, mediową i influencerską. Najbardziej widowiskowe wydarzenia odbywać będą się na scenie głównej.

Kluczowym punktem programu strefy naukowej będzie Konferencja naukowa URODA SCIENCE, która zaplanowana została na sobotę, w godz. 12:30-15:30. Celem Konferencji jest propagowanie wiedzy z zakresu nauk medycznych, ze szczególnym uwzględnieniem: kosmetologii, trychologii, podologii i dietetyki.

Do udziału w URODA SCIENCE zostali zaproszeni wysokiej klasy specjaliści w swoich dziedzinach, a także gość honorowy 23. Edycji Targów URODA – Jaga Hupało, artystka włosów, stylistka i projektantka. Podczas wykładów prelegenci podzielą się najnowszymi wynikami badań oraz doniesieniami naukowymi, co niewątpliwie będzie miało znaczący wpływ na rozwój naukowy słuchaczy konferencji. 

Po konferencji, w godzinach 15:30-16:30 odbędzie się prezentacja dorobku naukowego młodych talentów URODA SCIENCE Sesja Młodych Naukowców, dedykowana studentom, której celem jest zachęcenie do debaty młodych osób żywo zainteresowanych naukową stroną piękna. To także doskonała okazja do zaprezentowania się w środowisku nauki oraz wymiany doświadczeń. Prezentacje będą odbywać się w postaci posterów naukowych. 

Patronat merytoryczny nad wydarzaniem objęła dr n. med. Marzena Podgórska, Rektor Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, patronat instytucjonalny Gdański Uniwersytet Medyczny, patronat medialny magazyn Kosmetologia Estetyczna oraz Aesthetic Cosmetology & Medicine. 

Zapraszamy na weekend z URODĄ w dniach 15-16.10.2022! Szczegółowy program konferencji naukowej dostępny na stronie organizatora.

W: https://urodatargi.pl/konferencja-naukowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj