43. Kongres i Targi LNE już 8-9 października w Krakowie!

0
1002

Jeszcze więcej piękna!

43. Kongres i Targi LNE, 8-9 października, EXPO Kraków

W dniach 8-9 października w Krakowie odbędzie się 43. edycja Kongresu i Targów  Kosmetycznych LNE – najważniejszego spotkania branży beauty w Polsce. Interesujesz się urodą i pielęgnacją? Musisz tu być!

Święto branży beauty

Kongres i Targi Kosmetyczne LNE to najważniejsze spotkanie dla profesjonalistek i entuzjastek branży beauty, przez wielu nazywane już wydarzeniem kultowym! Organizator Kongresu – redakcja magazynu LNE, przez 27 lat działania na rodzimym rynku beauty zgromadziła wokół Kongresu wspaniałą społeczność osób nieustannie chcących się rozwijać, dzielić wiedzą i doświadczeniem.

Podczas jesiennego wydarzenia organizatorzy zaplanowali 10 sesji tematycznych, w których wykłady poprowadzi ponad 90 branżowych ekspertów. W części targowej imprezy zaprezentuje się ponad 300 najlepszych marek kosmetycznych z całego świata. Odbędą się oczekiwane pokazy najnowszej aparatury i kosmetyków, będzie też można zrobić zakupy w promocyjnych cenach.
To właśnie część edukacyjna, w połączeniu z niezwykle bogatą i różnorodną ofertą targową, przyciąga na ten event tysiące osób zainteresowanych urodą i zdrowiem. Tak wyglądała edycja wiosenna: https://kongres.lne.pl/news/fotorelacja-42-kongres-i-targi-lne

Ekspercka wiedza

Program wydarzenia to prawdziwe „oczko w głowie” zespołu redakcyjnego, który nieustannie śledzi światowe trendy, nowości i innowacyjne rozwiązania pojawiające się w branży kosmetycznej. Pełną agendę wydarzenia sprawdzisz tu: https://kongres.lne.pl/program.

W ramach sesji wykładowych poruszone zostaną tematy związane z przebarwieniami skórnymi, modelowaniem twarzy (inwazyjnym i manualnym), mikrobiomem i barierą skórną. Tradycyjnie stawiamy też na specjalizację, czyli sesje koncentrujące się na zagadnieniach z zakresu makijażu permanentnego, podologii, trychologii czy stylizacji – makijażu, paznokci, brwi i rzęs. Po raz kolejny w programie pojawi się też sesja „Graj w zielone”, która jest odpowiedzią na dynamicznie rozwijający się trend eko.

Profesjonaliści szczególnie cenią sobie sesje „Pokazów premierowych”, podczas której przez dwa dni najlepsze firmy z branży beauty prezentują najnowsze zabiegi, kosmetyki i sprzęt, które warto wprowadzić do swojego gabinetu. W programie jesiennego Kongresu nie zabraknie też sesji biznesowej, podczas której trenerzy i mentorzy podzielą się swoją wiedzą z zakresu skutecznej sprzedaży, identyfikacji wizualnej oraz mediów społecznościowych Poznaj ekspertów: https://kongres.lne.pl/wykladowcy.

Targi, czyli zakupowe szaleństwo

Znakiem rozpoznawczym Kongresu i Targów LNE jest podzielona tematycznie strefa targowa. Marki kosmetyczne z całego świata zaprezentują swoją ofertę w dwóch halach wystawienniczych. Na przyjaznych klientom stoiskach będzie można poznać najnowsze kosmetyki, zabiegi i sprzęty hi-tech, przetestować kuracje i produkty, zobaczyć na żywo tajniki pracy szkoleniowców i nawiązać inspirujące kontakty. Wystawcy biorący udział w wydarzeniu szykują sporo niespodzianek, promocji i ofert specjalnych – zarówno pod kątem produktów profesjonalnych, jak i do stosowania w domu. Po sukcesie tego rozwiązania na wiosennej edycji wydarzenia poszerzamy sektor „Alei Spotkań”. W tej strefie znajdą się stoiska konsultacyjno-biznesowe, gdzie specjaliści i brand managerowie czołowych firm, przybliżą profesjonalistom możliwości współpracy oraz wyjaśnią, co wyróżnia prezentowane produkty i usługi oraz dlaczego warto je wprowadzić do gabinetu. Jeśli szukacie nowych rozwiązań i możliwości dla swojego biznesu, warto zarezerwować czas na odwiedzenie Alei. 

Nagradzamy innowacje!

Podczas jesiennej edycji po raz kolejny zostaną przyznane prestiżowe wyróżnienia dla firm wprowadzających na rynek nowe rozwiązania − INNOWACJE KONGRESU I TARGÓW LNE. Nagrodzone zostaną najbardziej odkrywcze kosmetyki i sprzęty w branży. Nagrody przyznaje eksperckie jury, w którego skład wchodzą specjaliści z zakresu chemii surowców kosmetycznych, biotechnologii oraz wykorzystania w praktyce nowoczesnej aparatury, a także przedstawiciele LNE Polska.

Cossmeo – beauty w świacie video

Podczas ostatniego Kongresu LNE swoją premierę miał innowacyjny projekt – cossmeo, czyli pierwsza platforma video dla entuzjastów i profesjonalistów świata beauty – https://cossmeo.pl. Po hucznym otwarciu cossmeo dynamicznie się rozwija, tworząc inspirujące treści we współpracy z najlepszymi ekspertami i firmami z branży. Podczas 43. Kongresu i Targów LNE platforma będzie miała swoje stoisko w formie studia nagraniowego, gdzie będą odbywały się spotkania z ekspertami, konkursy i ciekawe rozmowy. Tego nie można przegapić!

Informacje organizacyjne

43. Kongres i Targi LNE odbędzie się w dniach 8-9 października w EXPO Kraków. Szczegółowe informacje na temat programu Kongresu i planu wystawienniczego są dostępne na stronie https://kongres.lne.pl

Wstęp na wydarzenie jest płatny – dostępne są karnety na Kongres i Targi oraz bilety na samą część targową. Wejściówki można zakupić tu: https://sklep.lne.pl/bilety-i-karnety

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj