Trendy aparaturowych usług kosmetycznych w roku 2022

0
1654

Jakie usługi kosmetyczne będą notowały wzrost zainteresowania w 2022r.? Jak dobrać urządzenia kosmetyczne, aby inwestycja szybko się zwróciła i pozwoliła zwiększyć popyt obecnych i nowych klientów?

W roku 2022 na pewno zaobserwujemy dalszy wzrost zainteresowania zabiegami na ciało, tym bardziej, że wiosna za pasem. Jest to dobry kierunek rozwojowy każdego gabinetu kosmetycznego, medycyny estetycznej czy SPA. Ze względu na zwiększone zainteresowanie tymi zabiegami coraz częściej obserwujemy poszerzanie oferty tych zabiegów również przez placówki medyczne, rehabilitacyjne a nawet gabinety dentystyczne, które szukają okazji inwestycyjnej i poszerzenia profilu działalności. Stawiając na technologie takie jak kriolipoliza, endermomasaż, elektromagnetyczną stymulację mięśni, radiofrekwencję mikroigłową czy oczyszczanie wodorowe możemy spodziewać się sporego zainteresowania ze strony klientów. Natomiast dobrym wyborem jest rozważenie wprowadzenia innowacji w postaci urządzeń, które od lat sprawdzają się z fizykoterapii a mają zastosowanie również w kosmetyce.

Jeżeli po zbadaniu rynku w danej okolicy, której prowadzimy nasz gabinet, nie jesteśmy pewni co do popytu na dane usługi, warto rozważyć wynajem urządzeń. Da nam to pewność i pomoże podjąć decyzję co do zakupu urządzeń kosmetycznych. Warto oferować w gabinecie tylko sprawdzone technologie cieszące się dużą popularnością.

Marcin Wilk

Właściciel firmy DOT Global – dystrybutora urządzeń i wyposażenia kosmetycznego

E: kontakt@dotglobal.pl

M: +48 664 430 320

W: https://www.sklep.dotglobal.pl

Pełna wersja artykułu: 6/2021 Kosmetologia Estetyczna
Inne wydania KE w wersji drukowanej lub cyfrowej dostępne w sklepie KE
Kosmetologię Estetyczną kupisz również w sieci Empik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj