Targi BEAUTY FORUM & HAIR 2022! Edycja jesienna.

0
617

Czekamy na Ciebie na największych targach kosmetyczno-fryzjerskich w Polsce!

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie na naszym stoisku numer F20, hala F na targach BEAUTY FORUM & HAIR 2022! Targi odbędą się 17-18 września w Centrum Targowym Ptak Warsaw Expo (hala F, wjazd 3), w Nadarzynie k. Warszawy.

Na targach znajdziesz ogromną dawkę wiedzy od ekspertów, dowiesz się o czym mówi branża i poznasz najnowsze trendy oraz bogatą ofertę Wystawców. Możesz również kibicować uczestnikom 9 mistrzostw i konkursów organizowanych podczas targów.

Będziesz z nami? Mamy dla Ciebie 20% rabatu na zakup biletu wstępu na targi z kodem: Kierunek Targi, tylko do 15 września 2022!(rabat nie dotyczy biletów wstępu dla uczniów). Nie zwlekaj, zamów bilet i zapłać tylko 28 zł w sklepie internetowym www.beauty-fairs.com.pl  

Bilet wstępu na targi daje Ci możliwość skorzystania z:

36 wykładów i paneli dyskusyjnych w ramach 5 stref EDU, 

49 fantastycznych pokazów i ciekawych prezentacji na otwartych scenach: BEAUTY, HAIR ACADEMY, BARBERS ACADEMY, a także długo wyczekiwanej scenie HAIR SHOW,  

oferty wiodących na rynku polskim firm z kraju i zagranicy,

bezpłatnego parkingu,

bezpłatnego autobusu z centrum Warszawy.

Nie zwlekaj i zamów bilet w sklepie internetowym www.beauty-fairs.com.pl

Do zobaczenia już wkrótce!

Szczegóły dotyczące wydarzeń na targach znajdziesz na stronie www.beauty-fairs.com.pl oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj