Professional Beauty Solutions

  0
  675
  PBSnew

  Zakup nowego urządzenia do gabinetu, z pozoru wydaje się bardzo prosty. Wystarczy wybrać sprzęt i sfinalizować transakcję. Otóż pierwsza, jak i druga część przedsięwzięcia może przysporzyć niemało kłopotu, jeśli informacje, jakie wcześniej pozyskamy będą niekompletne, nietrafne lub nie zostaną w pełni przez nas zrozumiałe. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, często łudząco podobnych do siebie, produkowanych w różnych zakątkach świata i oferowanych w szaleńczo rozbieżnych cenach. Istotą jest, aby spośród nich wybrać ten, który w 100% dopasowany będzie do naszych potrzeb i oczekiwań. Sprzęt, który gwarantował będzie doskonałe efekty zabiegowe, zapewniając bezpieczeństwo klienta.

  PBS Poland tworzą ludzie z pasją. Doskonale, kierunkowo wykształceni, z bogatym doświadczeniem handlowym, od wielu lat współpracujący z szeroko rozumianym środowiskiem kosmetycznym oraz medycznym, między innymi w dziedzinach dermatologii oraz chirurgii plastycznej.

  Misją firmy jest dostarczanie profesjonalnych rozwiązań dla salonów kosmetycznych, gabinetów medycyny estetycznej oraz SPA, począwszy od indywidualnego dopasowania sprzętu, pomocy w wyborze odpowiedniego sposobu finansowania, po przeprowadzenie profesjonalnego szkolenia, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie potencjału urządzenia oraz zabiegów nim wykonywanych.

  Oferujemy certyfikowany sprzęt medyczny oraz kosmetyczny w formie sprzedaży i wynajmu, atrakcyjne warunki finansowania, wsparcie techniczne i merytoryczne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  PBS Poland Sp. z o.o.
  Pocztowa 7 lok.44
  59-220 Legnica
  Tel. 578 11 11 32
  E: pbs@pbspoland.pl
  W. pbspoland.pl
  FB: facebook.com/pbspolandspzoo

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Proszę podać swoje imię tutaj