NAQUA

  0
  1288

  Jako jeden z liderów branży medycyny estetycznej hiszpańska marka NAQUA promuje wiedzę w zakresie wykorzystania dermokosmetyków. Wraz z rozwojem marki na rynkach międzynarodowych, w 2021 NAQUA została wprowadzona do Polski. Ponieważ metodologia NAQUA wymaga wiedzy eksperckiej, opieka nad marką została powierzona osobie z wieloletnim doświadczeniem zarówno w realizacji projektów z zakresu kosmetologii, jak i szkoleniu specjalistów z branży – pani Lidii Pokrywce.

  NAQUA skierowana jest do lekarzy medycyny estetycznej oraz wyspecjalizowanych kosmetologów. Marka działa wspomagająco przy inwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej oraz silnie naprawczo i nawadniająco w celu prawidłowego przebiegu procesów zachodzących w tkankach.

  Marka opiera się na PATENCIE HYDRO-LIGHT, który jest głównym składnikiem wszystkich produktów serii. Jest to cząsteczka H2O zmieniona molekularnie poprzez procesy fizyczne i chemiczne. W ten sposób uzyskujemy 100% wysokoenergetyczne cząsteczki H2O – najkorzystniejsze dla komórek skóry i przebiegających w nich procesach, dzięki czemu składniki aktywne łatwiej przenikają, zwiększa się dotlenienie komórek oraz wzmocnione są procesy regeneracji komórkowej.

  Dzięki bezpieczeństwu i wysokiej skuteczności HYDRO-LIGHT możemy pracować z pacjentami ze wszystkimi dermatozami, takimi jak łuszczyca czy AZS, a także z pacjentami onkologicznymi ( to co nas wyróżnia to wykonywanie zabiegów w trakcie radioterapii i chemioterapii.

  www.naqua.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Proszę podać swoje imię tutaj