Nowość! Francuska marka Astrali. Enjoy your skin

0
284

Technologia wykorzystywana w kosmetologii ciągle się rozwija i zaskakuje nowinkami, coraz bardziej popularne jest korzystanie z tego, co oferuje natura. Składniki pochodzenia roślinnego są bowiem często najskuteczniejsze i niezastąpione w trosce o zdrową i piękną skórę. Nie dziwi zatem, że nawet nowe marki kosmetyczne sięgają po sprawdzone substancje roślinne o udowodnionym działaniu. Do takich marek zalicza się także, stawiająca właśnie pierwsze kroki na polskim rynku produktów profesjonalnych, marka ASTRALI.

Producentem jest znana na światowym rynku firma Laboratorium GERnétic International, a hasłem przewodnim jest „Ciesz się swoją skórą”. Według twórców marki, właściwą pielęgnacją, zaczętą już w najmłodszych latach, można znacznie opóźniać procesy starzenia i dzięki temu cieszyć się młodą, piękną i zdrową skórą niezależnie od wieku. Wśród priorytetów, ASTRALI bardzo wysoko stawia szacunek i przywiązanie do natury. Oprócz zaufania do właściwości roślinnych substancji aktywnych, marka na każdym kroku stara się także działać w duchu proekologicznym. Dlatego kosmetyki ASTRALI pakowane są wyłącznie w opakowania z biodegradowalnych tworzyw pochodzących z recyklingu.

W każdym z produktów ASTRALI min. 87% wszystkich składników aktywnych stanowią te pochodzenia naturalnego. To sprawia, że produkty są łagodne i przyjazne dla skóry, a przy maksymalnym wykorzystywaniu właściwości roślinnych przynoszą oczekiwane rezultaty zabiegów i codziennej pielęgnacji. Lista roślin, z których składniki aktywne pozyskuje laboratorium do produkcji kosmetyków ASTRALI, jest bardzo długa i różnorodna. Znajdują się na niej m.in. drzewo morelowe, krwawnik pospolity, łopian, bazylia pospolita, drzewo kawowe, nagietek lekarski, marchew zwyczajna, ostropest plamisty, prawoślaz lekarski, dziurawiec zwyczajny, szafran uprawny, szałwia czy tymianek. Ze względu na to, że filozofia marki ASTRALI opiera się na dbaniu o skórę już od najmłodszych lat, wiele produktów z oferty zostało stworzonych właśnie z myślą o młodej cerze. Dlatego znajdziemy wśród nich całą gamę produktów, które oczyszczają skórę, regulują pracę sebum i niedoskonałości, matują, nawilżają i działają antyoksydacyjnie. Daje to duże pole do popisu kosmetologom. Mogą oni bowiem proponować klientkom i klientom z cerą trądzikową i problematyczną kilka wariantów zabiegu w oparciu o produkty ASTRALI, w zależności od indywidualnych potrzeb skóry. Dla skóry dojrzałej ASTRALI oferuje wyjątkowy krem i serum anti-age, bogate w peptydy i glikoproteiny.

Każdy produkt gabinetowy ma swój odpowiednik w wersji detalicznej. Dzięki temu klient może łączyć kurację w gabinecie kosmetycznym ze specjalnie dobraną codzienną pielęgnacją. To sprawia, że oczekiwany efekt działania zabiegów staje się szybszy do osiągnięcia i bardziej satysfakcjonujący. ASTRALI to przykład marki, która nie tylko wykorzystuje dobro natury, ale także sama dba o jej dobro. Skóra, pielęgnowana produktami takiej marki z pewnością odwdzięczy się pięknym, naturalnym i zdrowym wyglądem, utrzymującym się wiele lat.

TRI STAR Cosmetics
ul. Marusarzówny 2
80-288 Gdańsk
M: +48 58 347 62 31
E: biuro@cos.pl
W: tristarcosmetics.pl
FB: TRISTARCosmetics

Kamila Ogonowska
specjalista ds. handlowych i marketingu

Pełna wersja artykułu: Kosmetologia Estetyczna. 2022;11(6):27
Inne wydania KE w wersji drukowanej lub cyfrowej dostępne w sklepie KE
Kosmetologię Estetyczną kupisz również w sieci Empik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj