Charytatywny projekt firmy estGen „Terapia blizn od serca”

0
882

Kilkunastu kosmetologów prowadzących gabinety partnerskie terapii blizn estGen ogłosiło nabór do charytatywnego projektu redukcji wszelkiego rodzaju blizn. To jedyna tego typu akcja w Polsce obejmująca bezpłatną, długofalową opieką osoby pełnoletnie, które nie stać na profesjonalną pomoc.

Pomysłodawczynią projektu „Terapia blizn od serca” jest Katarzyna Nozderko, kosmetolog, twórca terapeutycznej marki kosmetycznej estGen, autorka unikatowych i jednych z najskuteczniejszych na rynku metod niwelowania blizn na twarzy oraz ciele, osoba, która sama przez wiele lat nosiła bliznę na twarzy po doznanym podczas wypadku urazie. Nie przez przypadek zajęła się kosmetologią i zgłębianiem wiedzy na temat fizjologii skóry i zachodzących w niej procesów.

– W momencie, w którym ukończyłam szkołę kosmetyczną, wiedziałam jedno – w pierwszej kolejności spróbuję wyleczyć swoje blizny, a jeśli się to uda – pomogę innym. Dziś na mojej twarzy praktycznie nie ma już śladu po wypadku. Spędziłam wiele godzin przy gabinetowym fotelu i osobiście wypracowałam każdą technikę terapii. Opiekuję się osobami z bliznami po urazach, operacjach i oparzeniach. Z ogromną radością obserwuję ich powrót do zdrowia. Chcę nieść pomoc także tym, którzy z powodów finansowych mają utrudniony dostęp do profesjonalnego leczenia. Realizacja projektu „Terapia od serca” nie byłaby możliwa bez udziału wspaniałych specjalistów. Zaufali mi i mojemu doświadczeniu, dołączając do współpracy w ramach sieci partnerskich gabinetów terapii blizn – mówi Katarzyna Nozderko, pomysłodawczyni projektu „Terapia blizn od serca”.

Osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie „Terapia blizn od serca” zostaną objęte bezpłatnym, kompleksowym programem terapeutycznym obejmującym zarówno konieczne zabiegi gabinetowe, jak i zalecaną pielęgnację domową wspomagającą proces gojenia i regeneracji skóry. Aby wziąć udział w projekcje, trzeba mieć ukończone 18 lat, posiadać blizny na ciele lub twarzy starsze niż 6 miesięcy, być minimum 6 miesięcy po zakończonym leczeniu medycznym i/lub zakończonych terapiach kosmetologicznych, dysponować dokumentacją fotograficzną lub wideo swoich blizn oraz posiadać wiarygodne uzasadnienie braku możliwości sfinansowania leczenia ze środków własnych. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 lutego 2022 roku.

W: estGen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj