Urządzenia kosmetyczne – kombajn kosmetyczny Medika

0
906

Świat pędzi nieubłaganie, a wraz z nim w życie wchodzą coraz to bardziej nowoczesne rozwiązania technologiczne. Mówiąc o nowinkach technologicznych większość z nas ma przed oczami jedynie komputery, telefony oraz sprzęt RTV i AGD. Świat zmienia się jednak także w zakresie medycyny estetycznej. Na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń, których zadaniem jest polepszenie naszego wyglądu, a co za tym idzie – samopoczucia. Gabinety kosmetyczne oraz medycyny estetycznej nieustannie zaskakują nas bogactwem oferowanych zabiegów.

Urządzenia do karboksyterapii

Karboksyterapia to zabieg, podczas którego stosowany jest dwutlenek węgla. Jego właściwości lecznicze znano już w latach 30. XX wieku, kiedy to we francuskim spa Royat leczono nim zaburzenia krążenia. Współczesne terapie, które wykorzystują medyczny CO2 zajmują bardzo wysokie miejsce zarówno w kosmetologii estetycznej, jak i medycynie.

Metoda ta jest bowiem nieinwazyjna i nie wymaga miejscowego znieczulenia. Sam zabieg jest bardzo bezpieczny, a pacjenci znoszą go niemal doskonale. Dzieje się tak ze względu na to, iż CO2 wydalany jest z organizmu w sposób naturalny – jako końcowy produkt przemiany gazowej w organizmie. Podczas zabiegu karboksyterapii dwutlenek węgla transportowany jest do płuc, a następnie wydalany – dokładnie tak samo jak w procesie fizjologicznym, oddychaniu.

Profesjonalny sprzęt kosmetyczny

Rozchodzenie się gazu w tkankach powoduje, iż naczynia krwionośne rozszerzają się, a komórki ciała są znacznie bardziej odżywione i dotlenione, a w rezultacie – skóra wygląda znacznie lepiej. Ponadto, najbardziej czułe na ten zabieg są komórki tłuszczowe. Dwutlenek węgla, który wprowadzamy pod skórę powoduje bowiem rozpad tłuszczu.

Jednym z urządzeń, jakie możemy wykorzystać do karboksyterapii jest urządzenie od firmy Medika. Posiada ono sterowanie za pomocą dotyku, menu w języku polskim oraz gotowe programy zabiegowe, a jego obudowa wykonana jest z antybakteryjnego materiału Corian. Urządzenie Medika Karboksyterapia/Carboxytherapy doskonale nada się do tego typu zabiegu. W ofercie producenta znajdziemy również filtr oraz wężyk do karboksyterapii. 

HIFU, czyli bezinwazyjny lifting twarzy

Zabieg HIFU uznawany jest za jeden z najbardziej skutecznych zabiegów medycyny estetycznej. Urządzenie wykorzystywane do zabiegu wykorzystuje bowiem wiązki fal dźwiękowych o dużym zasięgu. Rozwiązanie to zastosowano także m.in. podczas leczenia prostaty. W medycynie estetycznej natomiast, urządzenie pełni rolę bezinwazyjnego liftingu twarzy.

Doskonałym urządzeniem wykonującym zabieg HIFU jest sprzęt od firmy Medika. Laser diodowy producenta wykonany jest w Polsce i charakteryzuje się plamoodpornością. Znajdziemy tam menu w języku polskim, gotowe programy zabiegowe oraz sterowanie za pomocą panelu dotykowego. Ponadto, posiada ono pięć rodzajów kadridżów.

Najlepsze kombajny kosmetyczne

Zabieg przeprowadzony z użyciem technologii HIFU rozpoczynamy od nałożenia specjalistycznego żelu, umożliwiającego wnikanie fal dźwiękowych, jakie wytwarza maszyna w głąb skóry.

Kolejnym etapem jest przyłożenie do skóry głowicy emitującej ultradźwięki. Czas zabiegu różni się w zależności od miejsca, które poddajemy terapii – może być to 20 minut, nawet do 60. Aby efekty zabiegu były bardziej widoczne, zaleca się zastosowanie serię zabiegów. W wielu przypadkach natomiast pierwsze efekty widoczne są już po jednej sesji.

Osobom, które mają bardzo wiotką skórę zaleca się zwykle 3 zabiegi, z tym, że między nimi musi zostać zastosowana minimum miesięczna przerwa. Efektem tego zabiegu są m.in. odżywienie skóry, zredukowanie tkanki tłuszczowej, redukcja zmarszczek oraz poprawa owalu twarzy.

RF mikroigłowy, czyli lifting bez skalpela

Nowoczesny RF mikroigłowy to jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych w ostatnich latach na świecie. Określa się go jako „lifting nieoperacyjny”. Oddziałuje on zarówno na głębokie warstwy skóry, jak i naskórek.

Zapewnia on istotną poprawę jędrności skóry oraz jej napięcia na dowolnym, wybranym przez pacjenta obszarze działa. Dodatkowo przyczynia się do likwidacji zmarszczek, poprawia owal twarzy, wyrównuje powierzchnię skóry oraz poprawia jej koloryt.

Urządzenie to jest niezastąpione w leczeniu rozstępów oraz blizn. Zabieg ten wykonuje się za pomocą jednorazowych igieł. Nie jest on jednak bolesny, a efekty widoczne są niemalże natychmiastowo.

Atrakcyjną ceną i świetnymi parametrami kusi nas urządzenie RFrax Lift Urządzenie do liftingu od firmy Medika. Posiada ono bowiem dwie technologie wykorzystywane w jednym zabiegu, trzy rodzaje kartridży w zestawie, a jego zastosowanie jest wielokierunkowe. Urządzenie obsługuje menu w języku polskim za pomocą dotykowego panelu.

Profesjonalne urządzenia kosmetyczne znajdziesz na Stronie Producenta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj