Medika

  0
  1057

  Medika

  Pod marką Medika kryją się profesjonalne sprzęty przeznaczone branży kosmetologicznej oraz używane w medycynie estetycznej. Interdyscyplinarna wiedza zespołu oraz wykorzystanie najnowszych technologii sprawiają, że Medika ciągle się rozwija i zajmuje solidną pozycję na rynku. Szczególna uwaga skupiona jest na potrzebach klientów, gdyż ich zadowolenie stanowi jeden z priorytetów firmy.

  Profesjonalny sprzęt kosmetyczny

  Niewątpliwie na uwagę zasługuje oryginalny design urządzeń połączony z profesjonalizmem i precyzją ich wykonania. Używany do produkcji Corian® – innowacyjny materiał o bardzo wysokiej wytrzymałości oraz odporności na czynniki zewnętrzne – stanowi gwarancję ponadprzeciętnej trwałości sprzętu. 

  Misją firmy jest tworzenie wysokiej jakości urządzeń, mając na uwadze dobro każdej pojedynczej osoby. Rzetelna praca i empatyczne podejście do człowieka, przejawiające się w chęci zapewnienia dobrego samopoczucia i pewności siebie, wznoszą kosmetologię i medycynę estetyczną na wyższy poziom. 

  Co znajdziemy w ofercie?

  Medika oferuje m.in. wielofunkcyjne urządzenia medyczne takie jak kombajny kosmetyczne. Mogą one być używane w salonach kosmetycznych, gabinetach kosmetologicznych, czy w SPA. Sprzęt jest łatwy w obsłudze i posiada wygodny wyświetlacz. Ponadto jego funkcjonalne wymiary pozwalają na zaoszczędzenie miejsca.

  Urządzenia kosmetyczne

  To wielofunkcyjne urządzenia pozwala na wykonanie takich zabiegów jak m.in. dermomasaż, analiza skóry, peeling kawitacyjny, ultradźwięki, mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja diamentowa, fale radiowe, lipolaser duo, czy liposukcja ultradźwiękowa. W ofercie firmy znajdują się również lasery diodowe, lipolaser, pozwalający na „nieoeracyjny lifting” RF mikroigłowy i wiele innych. 

  W ostatnim czasie szczególnym zainteresowaniem cieszą się sterylizatory powietrza. Są to urządzenia zapewniające bezpieczeństwo nie tylko w salonach kosmetycznych, czy fryzjerskich, ale również w przychodniach i gabinetach lekarskich, hotelach, biurach, restauracjach i wszelkiego rodzaju innych zamkniętych pomieszczeniach. Ich zadaniem jest oczyszczanie i dezynfekcja powietrza. Lampy UV-C usuwają lotne związki organiczne, cząsteczki smogu i mikroorganizmy. Cały proces zachodzi wewnątrz urządzenia i jest całkowicie bezpieczny dla ludzi przebywających w pobliżu. 

  W: MedikaPoland.pl
  FB: medikapolandpl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Proszę podać swoje imię tutaj