PIĘKNO LIVE – relacja z 32. targi Beauty Forum

0
1092

Za nami 32. Targi BEAUTY FORUM, które odbyły się w 21-22.09.2019 roku w Warszawie. Dla profesjonali­stów branży kosmetycznej to od lat obowiązkowa pozycja w kalendarzu.

Na nieomal 12,5 tysiącach metrów kwadratowych ponad 950 firm i marek zaprezentowało najnowsze pro­dukty, urządzenia i gorące trendy beauty. W targach wzięło ponad 13 000 odwiedzających. Mieli oni okazję zobaczyć i przetestować nowości, nawiązać ciekawe kontakty biznesowe, poznać innowacyjne rozwiązania technologiczne i marketingowe. 

Przejrzysty podział na strefy tematyczne: Kosmetyka klasyczna i aparaturowa, Makijaż klasyczny i perma­nentny, Podologia, Paznokcie i rzęsy ułatwiał dostęp do poszukiwanych produktów i firm. Dodatkowe możli­wości biznesowe oferowały dwa specjalne działy: Strefa Exclusive oraz International Business Forum.

Na otwartych scenach BEAUTY POINT oraz MAKE-UP & NAIL POINT oglądaliśmy na żywo pokazy nowości zabiegowych i kreacje utalentowanych stylistów, świętowaliśmy jubileusze firmowe i oklaskiwaliśmy zwy­cięzców mistrzostw. 

W ramach MIĘDZYNARODOWEGO KONGRESU KOSMETYCZNEGO 1 159 profesjonalistów wzięło udział w 32 seminariach. Ważnym zawodowym tematom poświęcone były dodatkowo trzy panele dyskusyjne. Wyso­ki poziom merytoryczny prelekcji, starannie dobrana tematyka oraz imponująca wiedza i doświadczenie pol­skich i zagranicznych wykładowców spotkały się z dużym uznaniem słuchaczy.

Nowością była konferencja INFLUENCERS ABOUT BEAUTY – dla blogerów, vlogerów oraz influencerów, two­rzących wysokiej jakości profesjonalne treści związane z branżą beauty i kosmetykami.

Na stoisku magazynu BEAUTY FORUM gościliśmy FUNDACJĘ PIĘKNIEJSZE ŻYCIE, organizującą warsztaty pie­lęgnacji i makijażu w ośrodkach onkologii. Prowadzona kwesta zasiliła fundusz na rzecz kobiet chorujących na raka.

Niezapomniane emocje towarzyszyły MISTRZOSTWOM rozgrywanym podczas targów. Podążając za rozwo­jem branży, dodaliśmy dwie konkurencje. Oprócz 10. Mistrzostw Manikiuru Hybrydowego Black & White,
9. Mistrzostw Facepainting Trophy i 7. Mistrzostw Stylizacji Rzęs metodą objętościową po raz pierwszy wyłoniliśmy najbardziej utalentowane stylistki brwi Perfect Brows oraz stylistki zdobienia salonowego NailArt Express. Zwycięzcy Polskich Mistrzostw Stylizacji Rzęs oraz Polskich Mistrzostw Facepainting Trophy wezmą udział w konkursach międzynarodowych podczas targów BEAUTY FORUM w Monachium 2019.

Na kolejną, wiosenną edycję Targów BEAUTY FORUM zapraszamy 7-8 marca 2020 roku do Centrum Targowo-Konferencyjnego GLOBAL EXPO w Warszawie.

Więcej informacji:

Health and Beauty Media Sp. z o.o.

tel. (22) 858 79 55

www.beauty-fairs.com.pl

www.beauty-forum.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj