Bio Estetic

  0
  1532

  PCA Skin® – inteligentna pielęgnacja skóry.

  Laboratorium PCA Skin® jest liderem w rozwoju profesjonalnych  peelingów chemicznych oraz zabiegów od niespełna 30 lat. Założycielką marki jest Margaret Ancira, kosmetolog, która od 1990 roku rozpoczęła współpracę z gronem uznanych lekarzy w USA., w tym z dr. Jennifer Linder, specjalizującą się w niechirurgicznych metodach walki z rakiem skóry. PCA Skin® jest pierwszą marką kosmetyczną zapewniającą naukowo opracowane preparaty do codziennej pielęgnacji oraz profesjonalne zabiegi medyczny estetycznej i kosmetologii.

  Najwybitniejsze, światowe podręczniki medyczne zgodnie uznają PCA Skin® za twórcę jednych z najbardziej innowacyjnych i  zaawansowanych  peelingów chemicznych. PCA Skin® to cieszący się niesłabnącym zaufaniem pacjentów lider na amerykańskim rynku , w rozwoju metod  skutecznego i profesjonalnego leczenia problemów skórnych oraz codziennej pielęgnacji.

  Produkty PCA Skin® są wynikiem dwóch dekad współpracy firmy z lekarzami i naukowcami. Wszystko to, dla zdrowej i pięknej skóry. Wysoko postawiona poprzeczka, zaangażowanie i pasja w dążeniu do doskonałości sprawiły, że rezultaty terapii produktami PCA Skin® przerosły oczekiwania założycieli firmy. Preparaty marki PCA Skin®  są dostępne wyłącznie w renomowanych klinikach i salonach kosmetologicznych na całym świecie.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Proszę podać swoje imię tutaj