Najpiękniejsze wydarzenie w Kielcach

0
1065

Najbardziej wyczekiwane wydarzenie dla miłośników urody i zdrowia.

Odpocznij i zadbaj o siebie na Targach Health&Beauty podczas Slow Life w Targach Kielce.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Zdrowia i Urody Health & Beauty. Od 30 listopada do 1 grudnia po raz czwarty w Targach Kielce zagoszczą specjaliści z branży kosmetycznej. Równocześnie zwiedzający zadbają o swoje zdrowie oraz odprężą się.

Branżowe szkolenia

Podczas wystawy odbędą się profesjonalne warsztaty i szkolenia.
Podążając za trendami firma Szwedo Group poprowadzi warsztaty z makijażu permanentnego. Pierwsze dla osób początkujących metodą włoskową oraz drugie dla średniozaawansowanych: microblading , ombre i kreska techniką manualną. Zostaną poprzedzone wykładem o faktach i mitach w makijażu permanentnym. Izabela Bórzyńska poprowadzi warsztaty z makijażu wieczorowego oraz techniki doklejania rzęs. Stylistki paznokci odnajdą się na pokazie stylizacji paznokci by Slovianka. Rzęsowe Modelowanie oka poprowadzi właścicielka Oh La Lash- Monika Skórska.

Coś dla ciała i ducha

Joga, psychosomatyka, diagnostyka- czyli zdrowie jest najważniejsze. Zwiedzający będą mieli możliwość skorzystać z badań oraz poznać lecznicze kosmetyki. Wydarzeniu będą towarzyszyć warsztaty i pokazy jogi. 

Mela Koteluk

Gwiazdą wydarzenia i targów będzie Mela Koteluk! Artystka w dniu 30 listopada opowie o nurcie Slow Life, zmianie nawyków i filozofii życia.

Slow life

Tegoroczne targi są częścią Slow Life- wydarzenia, które ma zachęcić ludzi do odpoczynku, powrotu do natury, poświęcenia czasu dobie. Połączono 4 imprezy branżowe:  IV Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY, Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE- II Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLEVIII Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO.

Na wydarzenie zapraszamy od 30 listopada do 1 grudnia 2019 roku. Więcej informacji na: http://www.healthandbeauty.targikielce.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj