Cele, rynek i analiza konkurencji

0
2095

Czy wyobrażasz sobie, że można prowadzić dochodowy i świadomy biznes, jeśli nie określiliśmy sobie miejsca, do którego dążymy? Stawianie celów motywuje i pozwala na planowanie – stawiamy kolejne kroki, które umożliwiają stawianie poprzeczki coraz wyżej. Stawianie celów biznesowych czy marketingowych powinno być przemyślane. Jeśli siądziesz przed pustą białą kartką i będziesz zastanawiać się, co chciałabyś zrobić w kolejnym roku, to gwarantuję Ci, że spędzisz nad nią wiele godzin, w międzyczasie ogarnie Cię frustracja.
Jak w takim razie mądrze wyznaczać swoje cele marketingowe? Przedstawię Ci metody, które sprawdzają się w każdym biznesie – nie tylko w branży beauty, ale zdecydowanie warto zaadaptować je na potrzeby naszej branży.

Żaneta Stanisławska

wykładowca akademicki, trener biznesu, szkoleniowiec z zakresu makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej z 12-letnim doświadczeniem, członek SPCP USA, Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, jako prelegentka uczestniczyła w wielu konferencjach, seminariach i pokazach, prowadzi szkolenia z zakresu marketingu i zarządzania w placówkach Beauty&SPA

E: zaneta@stanislawska.pl

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna 2019, vol. 8(6): 822

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj