Szczecin stolicą piękna i stylu!

0
1467

Już w dniach 9 – 11 marca, za sprawą targów „Beauty Trends 2018”, Szczecin rozświetli piękno i styl. Wydarzenie organizowane na terenie Międzynarodowych Targów Szczecińskich kierowane jest zarówno do klientów branżowych, jak i indywidualnych. Na odwiedzających czekać będą warsztaty z Magdą Pieczonką, indywidualne spotkania z Mają Sablewską oraz  atrakcyjne pokazy, seminaria i szkolenia prezentowane na dwóch scenach oraz w sali seminaryjnej.

 

Impreza zgromadzi blisko 100 wystawców z całej Polski, którzy zaprezentują ponad 200 marek na powierzchni 4500m2. Uczestnicy będą mogli wejść w magiczny świat kosmetyków, stylizacji i wszystkiego, co związane ze sferą urody. Na przybyłych czekać będą wystawcy z branż: kosmetyka kolorowa, kosmetyka biała, fryzjerstwo, stylizacja paznokci, stylizacja rzęs, spa i wellness, chirurgia plastyczna oraz specjalna strefa dla mężczyzn MEN ZONE! Nie zabraknie produktów z serii limitowanych, które będą dostępne tylko i wyłącznie na targach, a także wielu promocji, rabatów i zniżek – opowiada Artur Krzemiński – PR Manager wydarzenia.

 

Organizatorzy zadbają również o to, żeby wydarzenie poza częścią wystawową, stało na wysokim poziomie merytorycznym. Dla uczestników przygotowaliśmy wiele tematycznych spotkań w tym między innymi: wystąpienie Mai Sablewskiej – prowadzącej autorski program emitowany w TVN STYLE „Sablewskiej sposób na modę”, która opowie jak ubierając Polaków dodaje im pewności siebie; warsztaty z Magdą Pieczonką – jedną z najlepszych polskich makijażystek, która poruszy tematy: „Jak przemienić każdą kobietę w gwiazdę oraz Idealny makijaż zarówno na wieczorne wyjście, jak i na co dzień”; Adrian Świderski – jeden z czołowych polskich makijażystów, opowie o kreowaniu wizerunku gwiazd. Dodatkowo przygotowaliśmy I Kongres Stylizacji Rzęs Beauty Trends 2018 – który dedykowany jest wszystkim stylistkom rzęs, chcącym poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną. Na odwiedzających czekać będzie także szereg szkoleń i pokazów prowadzonych na dwóch scenach oraz w sali seminaryjnej –  dodaje Artur Krzemiński.

 

Tym, co jeszcze wyróżni Beauty Trends 2018 na tle pozostałych wydarzeń tego typu będzie specjalny wieczór !NSPIRATION NIGHT, który odbędzie się 9 marca. Na te kilka godzin teren targów całkowicie zmieni swoją atmosferę. Będzie to noc pełna inspirujących wykładów które wygłoszą: Dorota Wellman, Łukasz Jakóbiak, Jakub B. Bączek oraz Maja Sablewska. Wieczorowy klimat dopełni znakomita muzyka, pokazy mody oraz inne specjalnie przygotowane atrakcje.

 

Nieodłącznym elementem targów są oczywiście Mistrzostwa. Na Beauty Trends 2018 nie zabraknie okazji do zaprezentowania swoich umiejętności i tym samym zdobycia nie tylko prestiżowego tytułu mistrzowskiego, ale także nagród rzeczowych i finansowych. Podczas targów odbędą się m.in. Beauty Trends Lash Cup – Mistrzostwa Stylizacji i Liftingu Rzęs; Mistrzostwa Makijażu Kreatywnego; Mistrzostwa Stylizacji Paznokci i przede wszystkim to, co powoduje duże zainteresowanie – XXIV Wojewódzki Konkurs Fryzjerski „Srebrny Lok”, skupiający najzdolniejszą młodzież, nauczycieli oraz pracodawców z całego województwa. Finały Mistrzostw będą oczywiście prezentowane na dużej scenie.

 

Z dodatkowych atrakcji – przygotowaliśmy z naszym gościem specjalnym – Mają Sablewską konkurs. Na Facebooku Beauty Trends można wygrać indywidualne spotkanie z Mają która odmieniła już życie wielu Polaków! Wszystkie szczegóły dostępne są cały czas na Facebooku czy Instagramie Beauty Trends oraz naszej stronie www.beauty-trends.pl. To właśnie w mediach społecznościowych odbywać się będą dodatkowe konkursy w których do zdobycia będą bilety na targi Beauty Trends! Czekamy na Państwa w Szczecinie! – kończy Artur Krzemiński

Bilety na targi Beauty Trends 2018 oraz na warsztaty i kongres do kupienia na stronie bilety.fm oraz podczas targów w kasach MTS. Ostatnie bilety na Inspiration Night do kupienia na stronie bilety.fm

Wydarzenie otrzymało Patronat Honorowy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Pana Olgierda Geblewicza oraz Mecenat Miasta Szczecin.

Dowiedz się więcej:

www.beauty-trends.pl

Facebook.com/beautytrendsszczecin

Instagram.com/beauty_trends_szczecin

 

PR MANAGER – kontakt:

Artur Krzemiński

e-mail: artur@beauty-trends.pl

telefon: +48 662 078 492

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj