Najlepsi wizażyści zawalczą o tytuł Mistrza Polski podczas targów beautyVISION w Poznaniu

0
1516

Kreatywność, precyzja i odwaga – to główne cechy, które pomagają uczestnikom stanąć na podium Mistrzostw Polski MASTER OF BEAUTY w konkurencji makijaż profesjonalny. Sprawdź swoje szanse!

Tegoroczna edycja mistrzostw makijażu składa się z dwóch stylizacji: „Coco Chanel” oraz „Kobieta gwiazda z czerwonego dywanu”. Jurorzy koncentrują się na ocenie makijażu, ale na liczbę punktów ma wpływ również strój, fryzura oraz spójność stylizacji z urodą  modelki. Cała sylwetka powinna być  wiarygodna i zaskakiwać oryginalnością skojarzeń. Organizatorami konkursu są: Związek Rzemiosła Polskiego, Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu, Międzynarodowe Targi Poznańskie i Szkoła Wizażu i Stylizacji Anity Folaron.

Czas na przesłanie Twojego zgłoszenia mija z dniem 19.03.2018.

Konkurs jest organizowany w ramach największych w Polsce targów kosmetyczno-fryzjerskich beautyVISION i LOOK 2018. Stylistki i wizażyści będą mieli również okazję zmierzyć się w wielu innych konkurencjach kosmetycznych – od stylizacji paznokci, przez makijaż permanentny aż do przedłużania rzęs. Na ekspozycji targów beautyVISION i LOOK pojawi się ponad 400 firm i marek z nową ofertą w atrakcyjnych cenach, Targom towarzyszą liczne wykłady, kongresy oraz warsztaty i pokazy najnowszych zabiegów.

Poznaj szczegóły >

          

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj