Kosmetyczka roku

0
1711

Ogólnopolski konkurs

Kosmetyczka Roku 2018

Konkurs Kosmetyczka Roku to największe tego typu wydarzenie w Polsce. Mogą wziąć w nim udział wszyscy profesjonaliści – niezależnie od tego, z jakimi markami współpracują. W nowej formule konkursu – która zyskała uznanie podczas zeszłorocznej edycji – finalistki zostaną zaproszone na dwudniowe spotkanie w ekskluzywnym hotelu Hilton Garden Inn w Krakowie.

Sprawdzona formuła z nowymi elementami, jak zawsze największa nagroda w Polsce w konkursie dla kosmetyczek i super atrakcyjne nagrody dla wszystkich finalistek oraz finał, o którym będzie mówić cała branża beauty. W tym roku wracamy do Krakowa – to właśnie w naszym rodzinnym, pięknym mieście zorganizujemy dwudniowy finał konkursu z jedynym takim programem atrakcji i niespodzianek. Zaproszenie otrzyma od nas 16 kosmetyczek z całej Polski. Kryterium wyboru? Jak zawsze test online, w tym roku również coś nowego – specjalne zadanie kreatywne. Jeśli będziesz czuła, że test nie poszedł Ci najlepiej – wykonaj zadanie tuż po zakończeniu testu – i zdobądź dodatkowy punkt, który może zaważyć o tym, czy znajdziesz się w finale, a potem kto wie, może to Ty wygrasz konkurs?

Test online trwa od 3 września do 7 października 2018 roku, w tym czasie możesz także przygotować rozwiązanie zadania dodatkowego. O zakwalifikowaniu do II etapu powiadomimy wybrane osoby z najlepszymi wynikami telefonicznie w dniach 8-9 października 2018. Następnie spotkamy się w krakowskim hotelu Hilton Garden Inn na zadaniu finałowym oraz warsztatach z ekspertami branży beauty, w dniach 18-20 października. W trakcie etapu finałowego rozpoczniemy głosowanie internautów, które potrwa od 19 października do 14 listopada. O jego wyniku poinformujemy w trakcie Gali Finałowej, która będzie miała miejsce w Krakowie podczas Targów LNE w dniu 18 listopada, wtedy też poznamy Kosmetyczkę Roku 2018.

www.kosmetyczkaroku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj