Diagnostyka skóry w gabinecie kosmetologicznym

1
5662

Myślę, że bezpowrotnie minęły czasy, gdy działania diagnostyczne w gabinetach kosmetologicznych ograniczały się do obejrzenia skóry twarzy, wydania oceny typu: „cera mieszana”, aby przystąpić do wykonania zabiegu. Nadzieja na zanikanie takich praktyk podyktowana jest realiami, czyli większą świadomością klienta, oraz tym, że branża kosmetologiczna oferuje coraz bardziej zaawansowane preparaty i urządzenia, których skuteczność warunkowana jest właściwym ich doborem. Dziś już chyba nikt nie ma wątpliwości, że nowoczesny gabinet kosmetologiczny to taki, w którym wykonanie przyjemnego, relaksującego zabiegu to za mało – dziś klient pojawia się w gabinecie, licząc na rozpoznanie problemów skóry, fachową poradę i skuteczność działań terapeutycznych kosmetologa, często we współpracy z innym specjalistą.

 

mgr Małgorzata Krzykowska

kosmetolog, ekonomista, właścicielka gabinetu specjalizującego się w diagnostyce skóry i spersonalizowanych programach zabiegowych i pielęgnacyjnych, szkoleniowiec branży kosmetologicznej, wykładowca i prelegent

E: szkolenia@amiamo.pl
W: amiamo.pl
W: usgskory.pl
FB: /amiamopl

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, vol. 7(4), 2018, 433

1 KOMENTARZ

  1. Prawidłowo przeprowadzona diagnostyka skóry to najlepszy początek jej uzdrawiania. Dzięki diagnostyce kosmetolog jest w stanie dobrać odpowiedni schemat zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających, a tym samym osiągnąć najlepsze możliwe efekty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj