Bogdani

  0
  2208

  Jesteśmy firmą działającą na rynku medycyny estetycznej od 2004 roku. Dostarczamy do klinik i gabinetów medycznych specjalistyczny sprzęt na najwyższym światowym poziomie. W naszej ofercie znajdują się najwyższej klasy lasery oraz urządzenia mające szerokie zastosowanie w dermatologii i medycynie estetycznej.

  Wybieramy tylko takie produkty, które gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność, co potwierdzają certyfikaty oraz badania kliniczne. Dlatego jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce uznanych marek jak: CUTERA, VENUS CONCEPT, CLASSYS, CLUEDERM, SHENB, ENERGIST, CANFIELD, SOLTA MEDICAL, SENSUS  HEALTHCARE, OBAGI MEDICAL i MEDIK8.

  Firma wciąż intensywnie się rozwija. W roku 2017 poszerzyliśmy naszą działalność o jedną z najpopularniejszych na amerykańskim rynku dermokosmetyków markę OBAGI MEDICAL. Koncepcja marki Obagi to synergia składników aktywnych oraz współdziałanie poszczególnych produktów tworzących systemy. Formuły kosmetyków opierają się na rygorystycznie wyselekcjonowanych substancjach o udowodnionej klinicznie aktywności przeciwstarzeniowej. Marka oferuje szereg produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb, wieku oraz typów skóry.

  W 2018 roku nawiązaliśmy współpracę z brytyjską marką Medik8 produkującą najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji skóry. Idealne połączenie znakomitych składników, innowacyjnych technologii oraz pięknych zapachów to główne wartości Medik8. Marka będąca liderem 'zielonej chemii’ oferuje zarówno kosmetyki do codziennej pielęgnacji, jak i pełną gamę produktów Professional. Podstawową filozofią Medik8 jest CSA, innowacyjny plan działania, który skutecznie redukuje oznaki przedwczesnego starzenia się skóry.

  www.bogdanidermatologia.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Proszę podać swoje imię tutaj