Czy salon beauty to zyskowny biznes? Od koncepcji – przez strategię – po wdrożenie

0
1925

Jak wiele kobiet, niejednokrotnie zadawałaś sobie pytania: pozostać w obecnej pracy i nie naruszać strefy komfortu czy rzucić wszystko, zaryzykować i założyć biznes? Wciąż pracować na rachunek szefowej, a może podjąć zdecydowany krok, o którym zawsze marzyłaś, i zacząć kreować od podstaw własną firmę?
Choć odpowiedź na to pytanie pozornie nie jest łatwa i musisz znaleźć ją sama, ja po ponad 10 latach praktyki – przeżywania wzlotów i upadków związanych z byciem przedsiębiorcą – całym sercem opowiadam się za uniezależnieniem się od innych i wybraniem samodzielnej ścieżki, czyli własnej firmy, której zyski będą działać na Twoją korzyść i na której błędach sama będziesz się uczyć. To poważny krok, który zmieni Twoje życie o 180 stopni: nagle zaczniesz być odpowiedzialna za wszystko – od spraw księgowych i prawnych, przez zarządzanie zespołem, po marketing i udoskonalanie Twoich produktów i usług. Brzmi jak wyzwanie? Oczywiście, to wielka próba, ale jednocześnie ogromna satysfakcja i możliwość rozwoju.

 

Żaneta Stanisławska

właściciel ogólnopolskiej sieci Szkół Broadway Beauty International Group, trener z zakresu microbladingu, makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej, wykładowca akademicki, organizator i juror Mistrzostw Makijażu Permanentnego, założycielka pierwszej rocznej Szkoły MP Broadway Beauty College, redaktor naczelny i twórca magazynu o makijażu permanentnym i mikropigmentacji medycznej FOREVER. Właściciel marki kosmetyków profesjonalnych Nano Medic. Zajmuje się „rewolucjami w gabinetach kosmetycznych”, oferując konsultacje biznesowo-marketingowe

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, 3, 2017, 307

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj