Boginie Piękna – sięgając po sukces w branży beauty

0
1490

z Żanetą Stanisławską rozmawia Katarzyna Wilczyńska

|| KW: Mija rok od naszej ostatniej rozmowy na łamach „Kosmetologii Estetycznej” o makijażu permanentnym. Dużo się zmieniło od tamtej pory?
|| ŻS: Tak. Branża beauty rozkwita. Szczególnie w Polsce, ale i na świecie na popularności zyskał zabieg makijażu permanentnego oraz mikropigmentacji medycznej. Dotychczas kojarzony z czymś przerysowanym i nienaturalnym, dziś ceniony jako jedyny nieinwazyjny, trwały zabieg, poprawiający nie tylko urodę, ale kamuflujący mankamenty, m.in. łysienie, brak włosów, brwi, rekonstrukcja brodawki sutkowej. Dużą rolę w popularyzacji makijażu permanentnego odegrały media społecznościowe, jak Facebook czy Instagram.

Żaneta Stanisławska
Właściciel i Dyrektor Zarządzajacy siecią placówek Broadway Beauty Internationl Beauty Group, trener z zakresu microblading, makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej, wykładowca akademicki, organizator i juror Mistrzostw Makijażu Permanentnego, założycielka pierwszej rocznej Szkoły MP Broadway Beauty College, redaktor naczelna magazynu „Forever Permanent MakeUp & Medical Micropigmentation”

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, 6, 2015, 552

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj