I Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Zatrzymać Młodość”

0
1143

W imieniu Komitetu Organizacyjnego zapraszamy Państwa do udziału wI Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Zatrzymać młodość”
która odbędzie się 11 września 2015 r. w Warszawie

Podczas nadchodzącego wydarzenia zostaną poruszone tematy z zakresu medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej oraz chirurgii plastycznej. Porozmawiamy także o kwestiach najczęściej kojarzonych z medycyną estetyczną, takich jak redukcja tkanki tłuszczowej, blizn i rozstępów.

Obecność na naszym Spotkaniu jest doskonałą okazją do porównania poglądów i doświadczeń z najwyższej klasy Specjalistami, zarówno z kraju jak i zagranicy, którzy zaprezentują swoją wiedzę i doświadczenie.
Liczymy na Państwa udział w tym ważnym dla świata nauki wydarzeniu.

Ponadto uprzejmie informujemy, iż nadzór nad pracami Zespołu Programowego I Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Zatrzymać młodość”, pełni dr n. med. Andrzej Ignaciuk. Twórca i pionier medycyny estetycznej w Polsce. Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jest jednym z najbardziej doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej oraz absolwentem polskiego i włoskiego uniwersytetu medycznego.

W programie m.in.:

  • Zastosowanie wypełniaczy
  • Kriopoliza
  • Laser frakcyjny
  • Zabiegi biostymulujące
  • Masaż jako narzędzie walki z cellulitem
  • Operacje zmiany płci a doznania seksualne

Konferencję zakończy Panel Dyskusyjny, podczas którego Uczestnicy będą mieli możliwość wymiany poglądów z zakresu szeroko rozumianej chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj