Zapraszamy na Edukacyjny Kongres Kosmetyczny

0
1275

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III edycji Edukacyjnego Kongresu Kosmetycznego, który odbędzie się 19 kwietnia 2015 (niedziela) w Hotelu Lord, w Warszawie.

Celem naszego kongresu jest szerzenie wiedzy z szeroko pojętej kosmetologii oraz ukazanie nowych trendów i nowości kosmetycznych panujących w branży kosmetycznej.

Jest to doskonałe miejsce do pogłębienia wiedzy teoretycznej, zdobycia umiejętności praktycznych w wybranych dziedzinach z zakresu kosmetologii, nawiązania relacji biznesowych, wymianą doświadczeń, spostrzeżeń, konsultacji z ekspertami.

Edukacyjny Kongres Kosmetyczny skierowany jest do osób z branży kosmetycznej: kosmetologów, kosmetyczek, właścicieli i managerów salonów kosmetycznych, medycyny estetycznej oraz SPA, producentów i dystrybutorów produktów kosmetycznych, studentów kosmetologii oraz uczniów szkół kosmetycznych, którzy pragną pogłębiać swoją wiedzę, poznać ofertę produktową rynku kosmetycznego i być w pełni wykwalifikowanym specjalistą.

Edukacyjny Kongres Kosmetyczny obejmuje:

  • wykłady – prezentowane przez doświadczonych specjalistów dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologów, ekspertów i wykładowców
  • prezentacje ofert firm kosmetycznych – przedstawienie najnowszych na rynku produktów kosmetycznych, aparatury oraz zabiegów kosmetycznych
  • wystawę połączoną ze sprzedażą produktów firm kosmetycznych i specjalnymi rabatami dla uczestników – bezpośrednia prezentacja produktów kosmetycznych dla Uczestników, idealny sposób na wymianę doświadczeń, spostrzeżeń oraz nawiązanie relacji biznesowych.

 

Podczas kongresu zostaną poruszone m.in. tematy z zakresu:

  • zabiegów kosmetycznych – nowości zabiegowych i produktowych
  • podologii
  • kosmetyki naturalnej
  • medycyny estetycznej i anti-aging
  • Wellness & SPA

Zgłoszenia na kongres: www.kongreskosmetyczny.pl lub biuro@kongreskosmetyczny.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj