KONFERENCJA NOWY MARKETING BEAUTY – najnowsze strategie pozyskiwania klientów

0
1201

28-29 maja 2015, Warszawa – Hotel Aiport Okęcie

„Nowy marketing beauty” to nazwa tegorocznej konferencji wydawnictwa Beauty Inspiration adresowanej do właścicieli i managerów obiektów beauty i spa. Event w całości poświęcony jest najnowszym, sprawdzonym i praktycznym strategiom pozyskiwania klienta dla usług beauty. Konferencja odbędzie się  w dniach 28-29 maja 2015 roku w warszawskim Hotelu Airport Okęcie.

Podobnie jak w roku ubiegłym, konferencja „Nowy marketing beauty” będzie miała formułę dwudniową. Pierwszy dzień wypełni blok merytorycznych prelekcji poświęconych najważniejszym strategiom i rozwiązaniom marketingowym w budowaniu przewagi konkurencyjnej. Wśród  poruszanych tematów znajdą się między innymi takie jak: budowa pozycji eksperta, strategie email marketingu, case study – najczęstsze błędy popełniane przez twoją konkurencję,  jak zbudować  przewagę konkurencyjną w internecie, możliwości serwisu Facebook w branży beauty i spa, jak sprawić, by klient do ciebie wracał. Wśród prelegentów znaleźli się uznani specjaliści  i praktycy, między innymi: Kalina Ben Sira, Izabela Makosz, Marta Fiłoń, Mariusz Łodyga. Gościem specjalnym konferencji będzie Tomasz Kammel, który opowie, jak być ekspertem dla swoich klientów i budować pozycję eksperta w przekazie marketingowym. Pierwszego dnia konferencji, w przerwach między prelekcjami, uczestnicy konferencji  będą mogli zapoznać się z ofertą partnerów konferencji.

Drugi dzień to zamknięte spotkanie dyskusyjne, wyłącznie dla właścicieli i managerów obiektów beauty i spa. Kierując się tematem wiodący spotkania – „Marketing beauty, czyli co działa w dzisiejszej komunikacji z klientem” – uczestnicy będą rozmawiać i wymieniać się swoimi doświadczeniami na temat skutecznych metod pozyskiwania klienta. Moderatorem spotkania będzie Mariusz Nieścior, redaktor naczelny Beauty Inspiration.

 

„Nowy marketing beauty” to pierwsza  na naszym rynku konferencja w całości poświęcona zagadnieniem marketingu w branży usług beauty i spa.

Więcej informacji o konferencji  na

http://konferencja.beautyinspiration.pl/

Zobacz film zapowiadający konferencję:

https://www.youtube.com/watch?v=-6_eBwGwJTs

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj