Versum Partner – program partnerski dla branży hair & beauty

0
3039

Informacja prasowa Versum                                         Bielsko-Biała, 19 września 2013 r.

 

 

Versum Partner –  program partnerski dla branży hair & beauty

Versum, system zarządzania salonami fryzjerskimi oraz gabinetami kosmetycznymi, udostępnia wszystkim zainteresowanym program partnerski Versum Partner, w którym uczestnicy mogą otrzymać wysokie nagrody pieniężne za polecanie systemu.

W programie Versum Partner mogą wziąć udział nie tylko dotychczasowi użytkownicy systemu, ale również wszystkie osoby w jakikolwiek sposób związane z branżą hair, beauty czy SPA, również klienci indywidualni. Wystarczy, że polecą system Versum osobie prowadzącej gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski, salon odnowy biologicznej czy też gabinet SPA, a ona założy konto testowe w systemie Versum i opłaci abonament.

Versum Partner to program partnerski typu pay-per-sale, w którym uczestnicy mogą otrzymać nawet 249 złotych za jedno polecenie. Wysokość prowizji uzależniona jest od pakietu, który ktoś zdecyduje się kupić dzięki naszemu poleceniu. Im szerszy pakiet, tym większa nagroda. Za jedno polecenie można otrzymać od 49 do 249 złotych.
Firma zapewnia, że możliwości zarobku są nieograniczone, bowiem uczestnicy mogą polecać system wielu osobom jednocześnie i otrzymują nagrody pieniężne za każde skuteczne polecenie.

Wystarczy założyć konto partnera na stronie www.versum.pl. Osoby już korzystające
z Versum mogą to zrobić za pomocą odpowiedniej zakładki w swoim panelu zarządzania.  Uczestnicy programu partnerskiego otrzymują indywidualne linki z przypisanymi kodami, które mogą dowolnie promować. Dzięki tym linkom system wie, od kogo pochodzi polecenie i komu należy wypłacić prowizję.

Sposoby promowania linku są dowolne. Można na przykład podać go na swojej stronie internetowej lub prowadzonym blogu, zamieścić w profilu w serwisach społecznościowych,
a także wysyłać w e-mailu do znajomych.

Uzyskane środki pieniężne automatycznie księgują się na koncie użytkownika, który może zadecydować, czy chce je przelać na wskazany rachunek bankowy czy też przekazać na zakup usługi Versum.

Więcej informacji o programie na stronie www.versum.pl.

 

Źródło:

versum.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj