V Targi Uroda i Estetyka

0
1327

W dniach 19 – 20 października 2013 roku Międzynarodowe Targi Łódzkie organizują V targi Uroda i Estetyka. Impreza odbędzie się w Łodzi w nowym Centrum Konferencyjno – Wystawienniczym MTŁ zlokalizowanym przy al. Politechniki 4.

Targi Uroda i Estetyka to cykliczne wydarzenie branży kosmetycznej, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez targowych. Świadczy o tym stale rosnąca frekwencja zwiedzających i liczba wystawców z Polski i zagranicy.

Branżowy charakter wydarzenia potwierdza obecność liderów wśród producentów i dystrybutorów profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji całego ciała, luksusowych ośrodków Spa&Wellness, instytutów urody oraz klinik medycyny estetycznej. Istotnym aspektem targów Uroda i Estetyka jest promocja produktów służących zarówno urodzie, jak i zdrowiu.

Impreza skierowana jest do dwóch grup odbiorców – profesjonalistów i klientów indywidualnych, którzy mogą zapoznać się z szeroką ofertą nowości rynkowych i usług kosmetycznych, a także pogłębić swoją wiedzę i uzyskać fachowe doradztwo w zakresie pielęgnacji urody. Bogaty program wydarzeń towarzyszących będzie uzupełnieniem kompleksowej oferty handlowej wystawców. Każdego dnia będą się odbywać profesjonalne pokazy nowych linii kosmetyków, trendów w makijażu, jak również prezentacje zabiegów kosmetycznych.

Po raz kolejny będą miały miejsce VI Mistrzostwa Makijażu Kreatywnego o nagrodę „Szklanej Róży”, w których uczestniczą młode adeptki sztuki makijażu, tworzące całościowe kreacje (makijaż twarzy i ciała, fryzura, stylizacja stroju, itp.). W tym roku nowością będzie Ogólnopolski Festiwal Charakteryzacji i Kostiumu.

Każdy z uczestników będzie miał okazję, by znaleźć coś wyjątkowego dla siebie bez względu na wiek, upodobania, jak i rodzaj cery. A to tylko niektóre z proponowanych atrakcji, z jakimii będą mogli zapoznać się miłośnicy zdrowia i urody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj