Targi BEAUTY FORUM w nowej lokalizacji!

0
1597

Poczuj moc piękna na BEAUTY FORUM! 1 i 2 kwietnia 2023 r. spotkajmy się na wiosennych targach BEAUTY FORUM 2023. Największe w Polsce wydarzenie dla profesjonalistów branży beauty odbędzie się w nowej, prestiżowej lokalizacji – Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

TARGI BEAUTY FORUM TO:

• Ponad 500 firm i marek pod jednym dachem;

• Nowa dogodna lokalizacja;

• Przestrzeń spotkań i inspiracji;

• Trendy i innowacje;

• Platforma wymiany wiedzy i edukacji;

• Emocjonujące mistrzostwa.

Nowe miejsce, nowe możliwości!

CENTRUM EXPO XXI to nowoczesny i wszechstronny obiekt, znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskiej Woli, doskonale wyposażony, zapewniający profesjonalną obsługę wysokiej klasy eventów. Znajdując się w niedalekiej odległości od Dworca Zachodniego i Centralnego, jest jednym z najlepiej skomunikowanych obiektów wystawienniczych w Warszawie, co stanowi ogromne udogodnienie dla uczestników targów. Na targi BEAUTY FORUM w CENTRUM EXPO XXI bez problemu dojedziesz komunikacją miejską. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę z Centrum Warszawy (z przystanku przy ulicy Emilii Plater) kursować będzie także bezpłatny autobus oznakowany logotypem targów BEAUTY FORUM. Więcej informacji oraz szczegółowy rozkład jazdy znajdziesz na stronie www. beauty-fairs.com.pl w sekcji INFO/ DOJAZD. Jeśli dojeżdżasz spoza Warszawy, wysiadając na Dworcu Zachodnim w niecały kwadrans dotrzesz do celu spacerkiem. Kolejnym ważnym atutem obiektu jest fakt, iż jest on w pełni przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Bądźmy blisko!

Targi BEAUTY FORUM od wielu już lat stanowią cenioną platformę wymiany doświadczeń, budowania i pielęgnowania relacji biznesowych, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Dzięki unikalnemu połączeniu edukacji z biznesem targi BEAUTY FORUM są idealnym miejscem zarówno dla osób początkujących lub planujących aktywność w branży beauty, jak i doświadczonych profesjonalistów poszukujących nowych, ciekawych rozwiązań i kontaktów biznesowych. Stanowią także wyjątkowe miejsce spotkań face-to-face i wydarzenie, które zapada w pamięć, inspiruje do rozwoju. 

Komfort i personalizacja

Branża beauty to nie tylko coraz szerszy i coraz bardziej wyspecjalizowany asortyment, ale też coraz śmielej i precyzyjniej rysujące się subrynki i sekcje specjalistyczne. Wiedząc, jak cenny jest Twój czas i komfort, targi zostały podzielone na klarowne obszary wystawiennicze – tak abyś bez trudu odnalazł interesujące Cię obszary tematyczne. Podczas wiosennej edycji wyłonione zostaną następujące strefy: Kosmetyka klasyczna i aparaturowa, Makijaż klasyczny i permanentny, Podologia, Paznokcie i rzęsy, Exclusive oraz NOWOŚĆ – Eko & More. W każdej z nich znajdziesz nie tylko ogromny wybór nowości produktowych, ale też spotkasz się z przedstawicielami czołowych marek rynku beauty. Nowe kontakty nawiążesz też w znanej już z poprzednich edycji strefie Exclusive – obszarze wystawienniczym zarezerwowanym dla profesjonalistów zainteresowanych budowaniem relacji biznesowych, bez oferty bezpośredniej sprzedaży. Myślisz o współpracy międzynarodowej? International Business Forum to strefa dla zagranicznych producentów i inwestorów szukających partnerów biznesowych i dystrybutorów w Polsce.

Pokazy i prezentacje

Podczas obu dni targowych odbędzie się seria pokazów i prezentacji firmowych. Inspirujące wskazówki profesjonalistów oraz prezentacje nowości z obszaru szeroko pojętej kosmetyki obejrzysz na otwartej scenie BEAUTY. Z kolei moc inspiracji z zakresu makijażu, stylizacji rzęs i brwi znajdziesz na scenie Make-up & Style.

Strefy wiedzy

Podczas dwóch dni targowych odbywać będzie się znany i ceniony w branży Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny. W specjalnie przygotowanych strefach EDU odbędą się wykłady merytoryczne w następujących kategoriach: pielęgnacja i aparatura, trychologia, podologia, PMU, biznes, paznokcie, makijaż, rzęsy, brwi. Klarowny podział na sekcje tematyczne ułatwi Ci wybór prelekcji – zgodny z Twoimi potrzebami i zainteresowaniami. Udział w wykładach odbywających się w strefach EDU oraz w prezentacjach i pokazach na scenach jest bezpłatny dla osób posiadających bilet wstępu na targi. Dodatkowo na pasjonatów kreatywnej sztuki makijażu czekają dwa 3-godzinne szkolenia Look & Learn, które w sobotę 1 kwietnia poprowadzą Agnieszka Chełmońska, makijażystka marki Kryolan, oraz Aleksandra Kaj, makijażystka marki Dessi Cosmetics. Koszt udziału to jedyne 190 zł. Pełny plan wykładów i szkoleń znajdziesz na stronie www.beauty-fairs.com.pl w zakładce STREFY EDU.

Emocje i niezapomniane wrażenia

Weź udział w mistrzostwach, dopinguj swoich faworytów, oklaskuj zwycięzców! Mistrzostwa organizowane podczas targów BEAUTY FORUM gwarantują niezapomniane wrażenia uczestnikom, jak i zgromadzonej publiczności. Podczas wiosennej edycji odbędą się:

1.04.2023, sobota:

• Konkurs Młodych Talentów o Puchar BLUE DIAMOND Temat przewodni: Mysterious elf;

• Konkurs Młodych Talentów o Puchar RED DIAMOND Temat przewodni: Szamanka;

2.04.2023, niedziela

• Polskie Mistrzostwa Makijażu Temat przewodni: Vintage Style – the 50’s Are Back.

1.04.2023 – 2.04.2023, sobota i niedziela

• Mistrzostwa stylizacji paznokci NAILPRO organizowane przez firmę VELLP PROFESSIONAL;

• Mistrzostwa Polski w PMU 2023 organizowane przez firmę ART PMU.

Jesteśmy przekonani, że targi BEAUTY FORUM w CENTRUM EXPO XXI będą prawdziwym świętem piękna i doskonałą okazją do celebrowania początku sezonu wiosennego. Spotkajmy się 1–2.04.2023 r. na targach BEAUTY FORUM!

Więcej informacji na:

W: www.beauty-fairs.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj