IADE 2023 – Innowacyjna Akademia Dermatologii Estetycznej 19-21 maja 2023

0
497

Lekarze i światowej sławy wykładowcy spotkają się na Innowacyjnej Akademii Dermatologii Estetycznej w Sopocie w dniach 19-21 maja 2023. Wydarzeniu patronuje Sekcja Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

W trakcie 3 dni w Centrum Konferencyjnym Radisson Blu Hotel w Sopocie spotka się kilkuset lekarzy praktyków, aby dzielić się wiedzą i umiejętnościami podczas licznych workshopów, sesji tematycznych i dyskusji. W wydarzeniu weźmie udział ok. 80 prelegentów. Wśród światowej klasy naukowców w Sopocie wystąpi wybitna chirurg i transplantolog prof. Maria Siemionow, znana m.in. z pionierskiej operacji przeszczepienia twarzy w USA. Prof. Siemionow weszła w tym roku w skład Komitetu Honorowego IADE.

Na czele Komitetu Naukowego IADE stoi prof. dr hab. n. med. Barbara Zegarska, przewodnicząca Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. – Naszym zadaniem jest dbanie o wysoki poziom konferencji. Odpowiedni dobór tematyki i prelegentów sprawia, że prezentujemy najnowszą wiedzę merytoryczną, pochodzącą i od lekarzy praktyków, i od największych autorytetów w swojej branży – mówi prof. Zegarska. Innowacyjna Akademia Dermatologii Estetycznej rozszerza się edukacyjnie poza dermatologię, aby propagować holistyczne spojrzenie na estetykę w medycynie. Dlatego na tegorocznym IADE planowane są wystąpienia specjalistów różnorodnych dyscyplin medycznych, które mają wpływ na estetykę twarzy i ciała. W tym roku na IADE planowane są m.in. nowe sesje edukacyjne, poświęcone chirurgii plastycznej, andrologii oraz ginekologii estetycznej.

Komitetowi Naukowemu IADE współprzewodniczy także dr n. med. Marcin Ambroziak. Wiceprzewodniczący Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego podkreśla, że IADE koncentruje się na wymianie wiedzy i doświadczeń między lekarzami praktykami, i tym różni się od innych konferencji. Formuła butikowego kongresu w nadmorskim kurorcie, jakim jest Sopot, sprzyja interakcjom i budowaniu biznesowych relacji, ale także ułatwia rozszerzanie kompetencji i wdrażanie nowych rozwiązań. – Stąd zainteresowanie IADE wśród lekarzy praktyków, którzy stawiają na dynamiczny rozwój – mówi dr Ambroziak.

Podobnie jak przed rokiem IADE 2023 ma także dedykowaną ofertę dla lekarzy rezydentów, którzy po pierwsze korzystają z promocyjnej ceny rejestracji, obowiązującej przez cały czas trwania zapisów. Przygotowano dla nich również specjalne warsztaty edukacyjne. Trzecia propozycja to nowość: konkurs naukowy dla młodych lekarzy do 35. roku życia. Zwycięskie prace, wyłonione przez Radę Naukową IADE 2023, zostaną nagrodzone i opublikowane w „Przeglądzie Dermatologicznym”.

Akademia IADE odbywać się będzie równolegle w Internecie, dzięki transmisji online.

W: REJESTRACJA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj