Bandi Cosmetics

  0
  407

  BANDI Cosmetics Sp. z o.o.

  Jesteśmy polską, rodzinną firmą i od ponad 30 lat tworzymy z pasją profesjonalne, innowacyjne kosmetyki do gabinetów, jak również do pielęgnacji domowej. Nasze preparaty poszczycić się mogą wieloma wyróżnieniami przyznanymi przez polskie i międzynarodowe gremia ekspertów oraz samych klientów. Unikalne formuły tworzone w laboratorium badawczym firmy niejednokrotnie wyznaczają trendy w kosmetologii. Filarami sukcesów marki zawsze były skuteczność i bezpieczeństwo, a naczelną zasadą – dotrzymywanie składanych deklaracji.

  Innowacyjność

  Innowacyjność mamy wpisaną w DNA, dlatego na bieżąco śledzimy literaturę i badania naukowe, odwiedzamy najważniejsze targi i konferencje na całym świecie, współpracujemy z wieloma instytucjami naukowymi, laboratoriami i ekspertami w dziedzinie medycyny i kosmetologii. Inwestujemy w technologię i rozwój laboratorium badawczo-naukowego. To wszystko pozawala nam śledzić trendy i wdrażać najskuteczniejsze rozwiązania, oparte na silnych podstawach naukowych.

  Troska o środowisko

  Moda na bycie eko jest stosunkowo młoda, jednak my od początku istnienia ogromną uwagę przywiązujemy do ochrony środowiska. Od lat działamy zgodnie z wytycznymi ISO14001 (Certyfikat Zarządzania Środowiskiem), wciąż szukamy ekologicznych rozwiązań, większość naszych opakowań posiada eko certyfikaty, wybieramy bezpieczne surowce, staramy się współpracować z lokalnymi usługodawcami. Zawsze zależało nam na prowadzeniu biznesu „fair-trade”.

  Zaufanie

  Budujemy firmę godną zaufania, dzięki ostrożności w obietnicach i uczciwemu spełnieniu składanych deklaracji oraz rzetelnej informacji opartej o badania naukowe. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci otrzymywali od kosmetyku więcej niż oczekują. Zaskakujemy jakością znacznie przewyższającą konkurencyjne ceny. Produkty tworzymy dla osób ceniących skuteczność, wysoką jakość i rozsądną cenę, aby pomóc im czuć się piękniej, bez względu na wiek

  Więcej informacji: www.bandi.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Proszę podać swoje imię tutaj