Ach, cóż to był za weekend!

0
419

Relacja z TARGÓW BEAUTY FORUM
1-2 kwietnia 2023, Warszawa

Po trzech edycjach w podwarszawskim Nadarzynie, nadszedł czas na wielki comeback targów BEAUTY FORUM do stolicy! I tak w dniach 1-2 kwietnia 2023 roku Centrum EXPO XXI stało się prawdziwym królestwem piękna, w którym tysiące zwiedzających i setki firm i marek spotkały się, by wymienić się doświadczeniami, nawiązać nowe i pielęgnować dotychczasowe relacje biznesowe, odkryć najświeższe trendy i nowinki branżowe. Dla głodnych wiedzy zorganizowano 45 wykładów i paneli dyskusyjnych w ramach Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego oraz liczne prezentacje i pokazy. Wszystko po to, by każdy profesjonalista odnalazł na targach to, co pozwoli mu na rozwój i odkrycie nowych horyzontów. Ach, cóż to był za weekend!

Targi w liczbach i szczegółach

W przestronnych halach 184 wystawców prezentowało najświeższe trendy i bestsellery takich sekcji jak: kosmetyka klasyczna i aparaturowa, makijaż klasyczny i permanentny, podologia, paznokcie i rzęsy, eko & more. W każdej ze stref zwiedzający mieli do dyspozycji ogromny wybór nowości produktowych oraz możliwość spotkania przedstawicieli czołowych marek rynku beauty. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także strefa Exclusive – obszar wystawienniczy zarezerwowany dla profesjonalistów zainteresowanych budowaniem relacji biznesowych, bez oferty bezpośredniej sprzedaży. Blisko 8500 osób zapoznało się z szeroką ofertą dynamicznie rozwijającego się rynku beauty, oraz skorzystało z licznych atrakcji, które oferował program wydarzenia.

TARGI  BEAUTY FORUM W LICZBACH:

Ekspozycje ponad 600 firm i marek
Blisko 8500 uczestników
45 wykładów i paneli dyskusyjnych
5 mistrzostw i konkursów
3 hale

Edukacja, inspiracja, kreacja

W ramach Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego setki pasjonatów kosmetyki skorzystało z oferty edukacyjnej – seminariów, szkoleń look & learn i paneli dyskusyjnych.  W strefach EDU odbyły się wykłady i panele merytoryczne w następujących kategoriach: pielęgnacja i aparatura, trychologia, podologia, PMU, biznes, paznokcie, makijaż, rzęsy, brwi. Klarowny podział na sekcje tematyczne ułatwił wybór prelekcji zgodnych z zainteresowaniami uczestników. Aktualna tematyka, wysoki poziom merytoryczny wykładów, imponująca wiedza i doświadczenie prelegentów spotkały się z uznaniem uczestników. Szkolenie w formule Look & Learn, poprowadzone przez Agnieszkę Chełmońską związana z marką KRYOLAN zostało wysoko ocenione przez pasjonatów sztuki makijażu. Pokazy i prezentacje firmowe na otwartych scenach BEAUTY i MAKE UP & STYLE cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Wzorem poprzedniej edycji, udział w wykładach odbywających się w strefach EDU oraz w prezentacjach i pokazach na scenach był bezpłatny dla osób posiadających bilet wstępu na targi

Mistrzowskie zmagania

Nieodłącznym elementem targów BEAUTY FORUM są mistrzostwa i konkursy, podczas których zarówno uczniowie jak i profesjonaliści ubiegają się o tytuły mistrzowskie. Wspaniałe widowisko co roku przyciąga wielu kandydatów, jak i dopingującą ich gorąco publiczność. Podczas wiosennej edycji oklaskiwano laureatów następujących konkurencji:

  • Konkurs Młodych Talentów o Puchar BLUE DIAMOND 
  • Konkurs Młodych Talentów o Puchar RED DIAMOND
  • Polskie Mistrzostwa Makijażu
  • Mistrzostwa stylizacji paznokci NAILPRO organizowane przez firmę VELLP PROFESSIONAL
  • Mistrzostwa Polski w PMU 2023 organizowane przez firmę ART PMU

Więcej na temat finałów mistrzostw oraz laureatów poszczególnych konkurencji na stronie www.beauty-fairs.com.pl/relacja.

Na targach odbyła się również zbiórka finansowa na organizację warsztatów pielęgnacyjnych dla kobiet przechodzących przez leczenie onkologiczne. Dodatkowo 1zł od każdego sprzedanego biletu została przekazana przez Organizatorów na konto Fundacji Piękniejsze Życie.

Spotkajmy się również na kolejnej edycji! Jesienne targi BEAUTY FORUM & HAIR odbędą się 9-10 września 2023 w Centrum EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.

W: www.beauty-fairs.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj