44.Kongres i Targi LNE w nowej odsłonie

0
375

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości, wystawców, partnerów biznesowych, zespół LNE wdrożył w swoje działania kongresowe szereg rozwiązań technologicznych.

Implementacja wielu nowatorskich funkcjonalności z zakresu IT w sprawdzone od lat standardy organizacji Kongresu i Targów LNE służy przede wszystkim rozwijaniu wydarzenia w stronę formuły hybrydowej. Umożliwia to uczestnikom i wystawcom skorzystanie z unikalnych jego walorów – nie tylko na żywo, ale i w opcji online. Zarówno do przygotowania „skondensowanej wersji” części kongresowej prezentowanej później w formie wykładów online („Kongres LNE w pigułce”), jak i prezentacji najsmakowitszych kąsków wydarzenia na platformie wideo LNE – COSSMEO. Wybrane prelekcje ekspertów, wypowiedzi wystawców, uczestników są bardzo chętnie oglądane jeszcze wiele tygodni po kongresie. Nie zawsze można przecież zobaczyć wszystko w czasie rzeczywistym.Tym bardziej, że nowa dynamiczna formuła wykładów zakłada panele dyskusyjne i aktywne warsztaty, oraz pokazy premierowe wiodących marek z branży.

Nowe funkcjonalności IT okazały się niezastąpione już od etapu rejestracji uczestników i wystawców, poprzez zintegrowanie opcji płatności i dystrybucji faktur, nowatorskie możliwości komunikacyjne z wystawcami w czasie rzeczywistym, innowacyjne techniki zapisu wydarzenia, aby było ono dostępne w modelu subskrypcyjnym. Dla organizatorów Kongresu i Targów LNE szczególnie ważna była możliwość korzystania z formularzy rejestracyjnych połączonych z profilowaniem zainteresowań uczestnika i wymagań wystawców. Oczekiwania obu tych grup stale rosną, organizator wydarzenia na miarę XXI wieku musi im sprostać. Po czasie spowodowanego pandemią całkowitego zamrożenia tego typu spotkań na żywo, widać, że teraz, w okresie ożywienia i powrotu do dawnej intensywności, wśród odwiedzających dominuje grupa coraz młodszych, coraz lepiej wykształconych, coraz bardziej głodnych wiedzy specjalistek z branży beauty. Chcą one podążać za trendami w sposób świadomy, wybiórczy, aktywny i zaangażowany. Pragną nie tylko zdobywać wiedzę i poszerzać swoje zawodowe horyzonty, ale także bardzo chętnie się nią dzielą – zarówno  podczas spotkań networkingowych w trakcie targów, ale i na swoich profilach społecznościowych.

Program merytoryczny Kongresu i Targów LNE zawsze obfitował z znakomite prelekcje wysokiej klasy ekspertów z branży, prezentujących wiedzę teoretyczną i bardzo praktyczną, w oparciu własne doświadczenia gabinetowe. Większość wykładów przygotowywanych jest specjalnie na to wydarzenie, cechuje je więc unikalność. Prelegenci już na wstępie wystąpienia podkreślają fakt, że to, co zostanie powiedziane na jednej ze scen kongresowych nie było prezentowane w takiej formie nigdzie wcześniej, nawet jeśli to wykładowcy akademiccy czy wybitni szkoleniowcy. Przygotowywanie treści prelekcji ściśle pod zainteresowania uczestniczek a także zgodnie z oczekiwaniami wystawców to wielkie wyzwanie dla redakcji LNE, który pod kierunkiem redaktor naczelnej magazynu, Agnieszki Keller, w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie zespołu, do ostatniej chwili modyfikuje zawartość prezentacji. Na tym jednak nie koniec. Nawet najbardziej udane wystąpienia, te o najwyższej frekwencji, poddawane są analizie pokongresowej, dzięki możliwości tworzenia innowacyjnych raportów pozyskiwanych i opracowanych na potrzeby własne organizatora.

Współczesne technologie onieśmielają tempem swoich zmian, udoskonaleń, możliwości i zastosowań. Dlatego lepiej „mieć je po swojej stronie”, aby móc korzystać z nich w sposób przemyślany i zasadny. Nie tylko po to, aby było nam wygodniej. Umiejętne posługiwanie się nimi jest także wyrazem szacunku wobec gości i wystawców, którzy wybrali się na Kongres i Targi LNE, poświęcili swój cenny czas i środki, aby uczestniczyć już po raz czterdziesty czwarty w tym wydarzeniu. Bazuje ono na wieloletniej tradycji oraz doświadczeniu, lecz nadzieję pokłada w przyszłości. Na pewno coraz bardziej zaawansowanej technologicznie, zawsze jednak – opartej o relacje między żywymi ludźmi, w prawdziwym świecie, na bazie rzetelnej wiedzy i dobrych, pozytywnych emocji, których wszyscy tak potrzebujemy.

W: LNE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj