„Fizykochemiczne aspekty tworzenia stabilnych form kosmetyków” – wyniki sesji posterowej

0
945

Coroczna impreza targowa HPCI Central and Eastern Europe, która miała miejsce w dniach 21 i 22 IX w Warszawie, jak zwykle przyciągnęła licznych wystawców z branży chemicznej i kosmetycznej oraz wielu zwiedzających. Wśród wielu wykładów i prelekcji z zakresu chemii, technologii produkcji kosmetyków, a także oceny ich jakości i bezpieczeństwa – odbyła się naukowa sesja posterowa „Fizykochemiczne aspekty tworzenia stabilnych form kosmetyków”.

Pod patronatem zarówno KE jak i Aesthetic Cosmetology and Medicine.

🥇 Pierwszą nagrodę za poster pod tytułem „Kontrola stabilności, testy starzeniowe i ich wpływ na właściwości fluidu kosmetycznego” otrzymał zespół mgr inż. Olgi Góral w składzie: dr hab. inż. Anna Krztoń-Maziopa, mgr inż. Aneta Łękawska-Wąs, reprezentujące Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej oraz NUCO E. i G.Sp.j.

🥈 Miejsce drugie zajęła mgr Dominika Dąbrowska-Wisłocka wraz z zespołem w składzie: mgr Sandra Gajewska, mgr Karolina Kulka, dr Olga Zavyalova, reprezentujące Katedrę Technologii Chemicznej Środków Leczniczych, Wydział Farmaceutyczny; Katedrę Farmakologii i Terapii, Wydział Lekarski Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, za plakat pt.: „Otrzymanie stabilnych hydrożeli i emulsji z dodatkiem chitozanu oraz wybranych kwasów organicznych o zastosowaniu kosmetycznym”.

🥉 Trzecia lokata przypadła dr Katarzynie Tyśkiewicz z Zespołem w składzie: mgr Anita Grzęda, Agnieszka Dębczak, Kamila Klimkowska, Grzegorz Florkowski, mgr Marcin Gruba, Michał Sandomierski, dr hab. Marcin Konkol, mgr inż. Nina Rędzia, Ewa Wójcikowska-Galas z Sieci Badawczej Łukasiewicz i Yappco Sp. z o.o. za plakat pt.: „Ekstrakty nadkrytyczne jako baza naturalnych kosmetyków o właściwościach ochronnych względem promieniowania w zakresie promieniowania UVA i UVB”.

Wydarzenie organizowane było przez Vincentz Network oraz Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia. Gratulujemy zwycięzcom!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj